כשיוצרי הקולנוע החרדי נפגשו (וידאו)

חוקרת הקולנוע החרדי מדברת בראיון מיוחד על אורח החיים בציבור החרדי, על משמרת הקודש, ועוד. צפו. { "להפסיק לפחד ממוטקה בלוי" }

שידור מעניין ומיוחד על מפגש עולמות בין יוצר הסרטים החרדי יהודה גרוביס, ומבקרת הקולנוע החרדית מרלין וניג נערך בדף הפייסיבוק בעמוד של "גרובייס הפקות".

מרלין וניג – יוצרת וחוקרת בינתחומית, היא מרצה במוסדות להשכלה גבוהה וחברת מועצת הקולנוע הישראלי. היוצרת חוזרת בתשובה מספרת כי הרבנית שלה הביאה אותה לעולם הקולנוע החרדי, היא התקשרה אליה וסיפרה כי יש לה מצגות, "הלכנו לסרט חרדי, ראיתי את השאגות והלהט בעיניים. הבנתי שהקבה שם אותי כאן ועכשיו, פה את צריכה להיות".

על מוטקה בלוי אמרה כי היא לא יצאה לה להיתקל במוטקה. "אנחנו לא צריכים חותמת של נשות חינוך, יוצרים אמצעים ופחות חוששים, צריך להפסיק לפחד ממנו".

שידור מעניין ומיוחד על מפגש עולמות בין יוצר קלונוע ומבקרת הקו…

שידור מעניין ומיוחד על מפגש עולמות בין יוצר קלונוע ומבקרת הקולנועיהודה גרובייס ומרלין וניג Marlyn Vinigלקבלת התראות על השידורים בהודעת וואטספ, שלחו את המספר טלפון שלכם עם הודעה פרטית אלי לפייסבוקחשוב!!! – יש 3 אפשרויות – ציינו בהודעה במה אתם מעוניינים1. קבוצה בנושא השידורים בלבד – הצעות / רעיונות והתראות לפני שידור2. קבוצת "חפירות" ודיונים מסביב לשידורים ולא רק3. רשימת שידור – קבלת התראה בלבד לפני כל שידור (מי שמצטרף מתבקש לא להגיב להודעות)

‎Posted by ‎גרובייס הפקות‎ on‎ ראשון 18 ספטמבר 2016

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. צריך לפחד מהקב"ה, אם אתה כמובן יהודי מאמין בתורת משה.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב