עם כיפה ותפילת 'נשמת': כך חגג יוסי לחיאני את "ניצחונו" בבת-ים(וידאו)

שלומי לחיאני, מי שהורחק מתפקידו הציבורי בשל פרשת שחיתות, חוגג את ניצחון נאמנו בבחירות לראשות עיריית בת ים. צפו בתיעוד

בבת – ים ניצח בשבוע שעבר יוסי בכר, נציגו של שלומי לחיאני, בבחירות לראשות העיר בת ים. בחגיגת הניצחון נצפו לחיאני, בכר והפעילים, כשהם קוראים פרקי תהילים ומתפללים את תפילת 'נשמת'. צפו בתיעוד:

לחיאני, שהצהיר רק לפני כשלושה שבועות בקולו בתחקיר שפורסם בחדשות 2 כי למעשה הוא רץ בבחירות, אלא שהוא מעמיד מועמד קש בשל הקלון, נראה עומד בבניין העירייה אחרי ניצחונו של ראש העיר החדש יוסי בכר – ומדבר אל עובדי העירייה כאילו הם עובדיו תוך שהוא דוחק במשך דקות ארוכות את ראש בכר ולא מאפשר לו לנאום.

"אחרי שפרסמו שקרים שמנצחים אותנו ב-20%, אחרי שהם עושים אבו-עלי ברחובות עם בלונים וזיקוקים…", הוא נראה אומר, "יש לנו משהו אחד – לנו יש אמת. אני זז הצידה – אתם בחרתם את יוסי בכר".

בתנועה לאיכות השלטון שיגרו ליועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין מכתב תחת הכותרת "מעורבות פסולה של לחיאני בניהול עיריית בת ים" וקראו לוינשטיין לפעול להגביל את השפעתו של לחיאני על הנעשה בעירייה.

לחיאני, מי שהיה עד לא מזמן ראש העיר, הורשע בשחיתות והורחק מכל פעילות ציבורית למשך שבע שנים. באופן רשמי הוא התפטר מתפקידו אך כפי שנחשף במהדורה המרכזית בחודש שעבר, הוא מעורב באופן אינטנסיבי בנעשה בעירייה ואף מריץ לבחירות מועמד מטעמו ומצהיר כי למעשה הוא המתמודד האמיתי.

עורכי דינו של שלומי לחיאני מסרו בתגובה לתחקיר חדשות 2 כי "יוסי בכר מנהל ביד רמה את העירייה ואת מערכת הבחירות שלו, ומר לחיאני יותר משמח להעמיד לִרשותו את הניסיון שצבר בניהול מערכות בחירות. לחיאני גאה על כך שמשפחתו המורחבת מגלה אזרחות פעילה ומסייעת לבחירתו של יוסי בכר. הכזבים המיוחסים למר לחיאני בקשר למעורבותו בפעילות או פעולות בשם העירייה, הם ספין פוליטי מכוער. לחיאני אינו מעורב בשום פעילות של העירייה לא ישירות ולא בעקיפין".

יוסי בכר אמר בתגובה כי הוא "שמח לנהל את בת ים, לשרת את תושביה ולהמשיך את השינוי שהובלנו בעשור האחרון. אני גאה באלפי תושבי בת ים אשר נוקטים יוזמה ומגלים עניין, אכפתיות ורוח התנדבותית מדהימה, ומודה לכל אחד מהמתנדבים הרבים הפועלים יום ולילה למען בת ים".

התחקיר נגד לחיאני

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.