עם גפני ומוזס: בבית של איילת שקד (וידאו)

בראיון בתוך הבית איילת שקד אירחה את קורין גדעון בתוכנית "אנשים" וענתה כמעט על כל השאלות. צפו בראיון המלא ותופתעו לשמוע מה יש לגפני לומר עליה, ומה יש לה לומר עליו. {תחקיר 'אנשים' }

 

בראיון בביתה, איילת שקד אירחה את קורין גדעון בתוכנית "אנשים" וענתה כמעט על כל השאלות. מה יש לגפני לומר עליה, ומה יש לה לומר עליו? בין השאר ענתה כשנשאלה אילו שופטים צריך למנות לדעתה, "הוועדה לבחירת שופטים מורכבת גם מהקוליציה ומהאופזיציה, בהחלט אשאף למנות שופטים עם השקפת עולם שמרנית, מנסים להגיע להסכמות, זה לא דבר נכון ששופטים ימנו את עצמם".

השרה גם מתייחסת גם לסערת תאגיד השידור הציבורי. אנחנו נגד סגירת התאגיד, אנחנו לא מבינים את ההגיון שבמהלך הזה. אין בזה הגיון כלכלי וגם משרד האוצר מתנגד. אני חושבת שגם ניסו לעשות ספין כאילו זה עניין של ימין ושמאל. תאמיני לי שגלעד ארדן, נפתלי בנט ואני לא שייכים למחנה השמאל אבל אנחנו חושבים שתקשורת חופשית זה דבר מאוד חשוב במדינה דמוקרטית".

"כל המהלך הזה סובב סביב שליטה באמצעי תקשורת. כרגע ראש הממשלה וגורמים בליכוד חושבים שעדיף להשאיר את רשות השידור.זה הסיפור, שליטה בגוף תקשורת. בסדר אנחנו נצביע נגד".

כשצעדה עם הכתבת במסדרונות הכנסת היא פוגשת את גפני ומוזס שמנסים להסב את תשומת לבה לאיזה חוק מסויים, לאחר שהיא מנסה להתחמק ומשיבה שזה בטיפול, גפני שולח עקיצה לעברה "העיקר שאת עמונה לא יפנו". על גפני היא אומרת: "גפני כל היום מסתלבט, גפני הוא אחד האנשים עם חוש הומר המפותח ביותר כאן". היא אומרת.

צפו בראיון המלא

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.