כשמלניה טראמפ חיקתה את מישל אובמה (וידאו)

ג'ארט היל, עיתונאי ומעצב פנים, הבחין כי חלקים בנאום נלקחו מנאומה של הגברת הראשונה הנוכחית, מישל אובמה, שנאמה בוועידה הדמוקרטית של 2008. עוד בועידה: מהומות נגד טראמפ { הועידה הרפובליקנית}

המהומה אמש במהלך הועידה הרפובליקנית לא הפריעה  למלניה טראמפ, רעייתו של המועמד הרפובליקני לנשיאות לנאום מול חברי הועידה.

 

צפו בוידיאו באדיבות רשת

מלניה  הבטיחה כי "דונלד ניחן במחויבות בלתי מתפשרת ואינו מוותר לעולם – הוא יעבוד עבורכם". התקשורת בארצות הברית ערכה השוואה  בין חלקים מסוימים בנאומה שהועתקו מנאומה של גב' מישל אובמה.

 ג'ארט היל, עיתונאי ומעצב פנים, הבחין כי חלקים  בנאום נלקחו  מנאומה של הגברת הראשונה הנוכחית, מישל אובמה, שנאמה בוועידה הדמוקרטית של 2008.
 שתיהן אמרו כי הן רוצות "שהילדים באומה הזו ידעו שהמגבלה היחידה להישגים שלהם היא עוצמת החלומות והנכונות לעבוד עבורם", וכי מה שהן מעריכות בהוריהן זה "היושרה, החמלה והאינטליגנציה" שלהם.

"אני גאה מאוד על כך שבחרתם בו כמועמד שלכם לנשיא ארצות הברית", אמרה מלניה בנאומה בפני הקהל הצוהל. "דונלד ניחן במחויבות בלתי מתפשרת, הוא אינו מוותר לעולם. אם אתם רוצים מישהו שיילחם עבורכם ועבור המדינה שלכם – דונלד הוא האיש. הוא לעולם לא יאכזב אתכם".

הזוג טראמפ בוועידה, אמש

"דונלד הוא מנהיג גדול וכעת הוא יעבוד בשבילכם. הוא יידע איך לשמור על ארצנו בטוחה", הוסיפה. "אנו זקוקים לתכניות שיביאו לצמיחה – בעלי מציע דרך חדשה של שינוי. הוא מתכוון לייצג את כל האזרחים ולא רק את חלקם: נוצרים, יהודים ומוסלמים; אפרו-אמריקנים והיספאנים. דונלד יעשה זאת טוב מכולם – הרבה יותר מכל אחד אחר, והוא מוכן לשרת ולהוביל את האומה הזאת כנשיא הבא של ארצות הברית".

לפני הנאום החגיגי, מספר חברי מפלגה, המתנגדים למינויו של דונלד טראמפ כמועמד לנשיאות, התפרעו במהלך הוועידה וקראו קריאות בוז. המתנגדים דרשו לקיים הצבעה שמית של המדינות, תומכי טראמפ השיבו בצעקות "אנחנו רוצים את טראמפ". לאחר יציאתם של המוחים מהאולם האווירה נעשתה חיובית ואוהדת בהרבה, כאשר מנחי האירוע וכמה מהנואמים שילהבו את הקהל. הדוברים שיבחו את טראמפ והתבטאו בגנותה של הילרי קלינטון, המועמדת הדמוקרטית. הדוברים טענו כי טראמפ יטפל היטב בנושאי ביטחון הפנים והכלכלה – בעוד שקלינטון אינה כשירה כלל לכהן כנשיאה הבאה של ארצות הברית.

רודי ג'וליאני, ראש העיר ניו יורק לשעבר. הזהיר כי מדיניותה ביחס לגבולות ארצות הברית תהיה מסוכנת לביטחון. ג'וליאני תקף גם את עמדותיה של קלינטון ביחס לדאע"ש, והזהיר כי היא מוכנה לקלוט פליטים מסוריה באופן לא מבוקר – כולל תומכים של ארגון המדינה האסלאמית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.