כשמרזל וגופשטיין עלו עם תנ"ך (וידאו)

ברוך מרזל, איתמר בן גביר ובנצי גופשטיין הגיעו לבית נשיאת בית המשפט העליון עם תנ"ך וביקשו להקדיש לשופטת נאור את הספר ולהזכיר לה כי: "זאת התורה לא תהיה מוחלפת". צפו {אצל השופטת}

אנשי עוצמה יהודית ובהם ברוך מרזל, איתמר בן גביר ובנצי גופשטיין הגיעו לביתה של נשיאת בית המשפט העליון עם תנ"ך וביקשו להקדיש לשופטת נאור את הספר ולהזכיר לה כי :"זאת התורה לא תהיה מוחלפת"

בעקבות החלטת בגצ בעניין מינוי הרב הראשי לצה"ל אייל קרים ובעקבות שורה של החלטות נוספות, הגיעו הפעילים עם שלטים ובהם נכתב בין היתר" האם בגצ מוכן לאשר את התנ"ך" וכן: "בגצ, דיקטטורה בגלימה – להחזיר את השלטון לעם".

ברוך מרזל אמר באירוע כי:"בית המשפט העליון עשה הפיכה משפטית ופועל בניגוד לחוק, לצדק ולדמוקרטיה, הם רוצים שנהיה עם ככל העמים והם רוצים למחוק את ההלכה ואת התורה".

בנצי גופשטיין אמר כי:" אנו קוראים לבית המשפט העליון להוציא את הידיים שלו מהתורה ולהוציא את הידיים שלו מהרבנות, אנו קוראים לשרת המשפטים לעשות סדר בבית המשפט העליון", ואילו עו"ד איתמר בן גביר שהגיע גם הוא למחאה אמר כי:"אני חושב ששופטי בג"צ החליפו את עצמם היום במקום הממשלה, הרמטכ"ל ואולי הם אף רוצים להיות הרבנים הראשים לצה"ל. בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה בעייתית שבה בית המשפט העליון בשבתו כבית המשפט הגבוה לצדק, מבטל חוקים, מבטל החלטות ממשלה ואף מבקש הבהרות מרבנים, זו התנהלות לא נכונה, פגיעה בדמוקרטיה ובעקרון הפרדת הרשויות"

יצויין כי הנשיאה נאור לא הייתה בביתה והפעילים הסתפקו במחאה ולא הצליחו למסור לידיה את הספר.

אנחנו לא נשקוט ולא ננוח עד שהשופטים האלה יהיו שופטים אחרים. אנחנו לא רוצים את השופטים הללו. צריך להחליף אותם בשופטים נאמנים ליהדות ולעם ישראל. כי ישראל צריכה עוצמה

פורסם על ידי ‏ברוך מרזל – עמוד תומכים‏ ב- יום שני, 21 בנובמבר 2016

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.