כשקינג הסתובב עם ציצית וכיפה ברחוב הערבי (וידאו)

חבר עיריית ירושלים אריה קינג הסתובב כשציציות מתנופפות מארבע כנפות בגדיו, כיפה על ראשו, ומצלמות המתעדות את המחדל. צפו {גרזנים ואקדחים על הקירות}

ההסתה זועקת מקירות השכונות במזרח ירושלים. חבר עיריית ירושלים אריה קינג הסתובב כשציציות מתנופפות מארבע כנפות בגדיו, כיפה על ראשו, ומצלמות המתעדות את המחדל.

באחד מהציורים נראה רעול פנים כששני רובי קלצ'ניקוב מעליו בחלק העליון, ושני גרזנים בחלקו התחתון. לצפות ולא להאמין

לבקשת מספר גולשים, שלא האמינו שניתן להסתובב באזור שבו צילמנו אתמול בבוקר; קבלו סרטון נוסף מאותו רחוב,שבנו לרחוב זה 4 פעמים, במשך למעלה מ20 דקות.לאור יום עם ציציות מתנופפות מארבע כנפות בגדינו, כיפות על ראשינו ומצלמות המתעדות את המחדל, בידינו. מישהו חושב שלעיריית ירושלים אין את היכולת וכח אדם למגר את התופעה המכוערת והמסוכנת הזו?אני אומר לכם בצורה חד-משמעית.יש לה את היכולת אך אין את הרצון האמיתי והאידיאולוגי להיאבק על כל סמטה, רחוב או שכונה בעיר.את זה יש רק לקומץ מבין חברי המועצה וטרם הצלחנו לשכנע את הקברניטים של ספינת העירייה לשנות אזימוט.אם מישהו מחפש את הרחוב המדובר, הינה עוד סרטון שמתעד את המצב ברחוב עין לוזה. בואכה עיר דוד וכפר התימנים.חדי העין בטוח יבחינו בשני רובי הסער קלצ'ניקוב שבחלקו העליון של ציור רעול הפנים, ובחלק התחתון של אותו ציור משני צדדיה של הדמות רעולת הפנים צוירו גם שני גרזנים.

‎Posted by ‎אריה קינג – Arieh King‎ on‎ יום שלישי 12 אפריל 2016

קינג התייחס למחדל, והאשים את עיריית ירושלים: "לאלו שלא האמינו שניתן להסתובב באזור שבו צילמנו אתמול בבוקר; קבלו סרטון נוסף מאותו רחוב,שבנו לרחוב זה 4 פעמים, במשך למעלה מ20 דקות. לאור יום עם ציציות מתנופפות מארבע כנפות בגדינו, כיפות על ראשינו ומצלמות המתעדות את המחדל, בידינו.

"מישהו חושב שלעיריית ירושלים אין את היכולת וכח אדם למגר את התופעה המכוערת והמסוכנת הזו? אני אומר לכם בצורה חד-משמעית. יש לה את היכולת אך אין את הרצון האמיתי והאידיאולוגי להיאבק על כל סמטה, רחוב או שכונה בעיר.

"את זה יש רק לקומץ מבין חברי המועצה וטרם הצלחנו לשכנע את הקברניטים של ספינת העירייה לשנות אזימוט.

"אם מישהו מחפש את הרחוב המדובר, הינה עוד סרטון שמתעד את המצב ברחוב עין לוזה. בואכה עיר דוד וכפר התימנים.

קינג ציין בדבר החמור שנראה על הקירות: "חדי העין בטוח יבחינו בשני רובי הסער קלצ'ניקוב שבחלקו העליון של ציור רעול הפנים, ובחלק התחתון של אותו ציור משני צדדיה של הדמות רעולת הפנים צוירו גם שני גרזנים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.