כשרוביו צחק על האצבעות של טראמפ (וידאו)

העימות הרפובליקני ירד לפסים אישים: רוביו לעג לטראמפ במהלך העימות וירד לפסים אישים, הסתכלו על הידיים האלה, האם אלה ידיים קטנות?. צפו { העימות הרפובליקני}

לאחר שטראמפ ניצח ב-7 מדינות, התקיים אתמול עימות סוער בו ניסו שני יריביו העיקריים קרוז ורוביו לאתגר אותו במהלך העימות, אך דונלד טראמפ דווקא בנושאים אישיים. "רוביו רמז שאם הידיים שלי קטנות, אז משהו אחר אצלי ודאי קטן. אני מבטיח לך שאין שום בעיה", אמר טראמפ

רוביו לעג לטראמפ במהלך העימות וירד לפסים אישים, הסתכלו על הידיים האלה, האם אלה ידיים קטנות? והוא רמז שאם הידיים שלי קטנות, אז משהו אחר אצלי ודאי קטן. אני מבטיח לך שאין שום בעיה, מילה שלי", הוסיף תוך שהוא מראה לקהל את אצבעות ידיו.

למרות הביקורות הקשות שהטיחו בו, הבהירו המתמודדים קרוז, רוביו וקייסיק כי אם יינצח טראמפ בבחירות המוקדמות, ייתמכו בו במירוץ לנשיאות.

 צפו בעימות באדיבות רשת

במהלך העימות דחה טראמפ את ההאשמות נגדו בגין תמיכה בעמדות הארגון הגזעני KKK, בעקבות ציטוט של ציוץ בטוויטר שהביע תמיכה בארגון שהוצא מחוץ לחוק בארצות הברית.

רוביו תקף את טראמפ על מהלכיו כאיש עסקים. טראמפ הדגיש כי ייצר אלפי מקומות עבודה במשך שנים, רוביו השיב כי חלק ניכר מן הייצור בפועל הועבר מחוץ לארצות הברית. טראמפ הדף את ההאשמות האלו והוסיף כי תכניתו לקיצוץ במסים ובשירות הציבורי נחשבת על ידי מומחים לטובה ביותר שהוצגה במהלך הקמפיין.

רוביו טען כי יש להגביר את התקיפות האוויריות נגד דאע"ש בלוב – אך הסתפק בתשובה מעורפלת ביחס לעמדתו אודות שליחת כוחות קרקעיים למדינה. טראמפ טען כי יפעילו מדיניות תקיפה נגד ארגון המדינה האיסלאמית מבלי לפרט לעומק את דרכי הפעולה המועדפות עליו אם יהפוך למפקד העליון של צבא ארצות הברית. קרוז הבטיח "לשקם את הצבא", להגדיל את תקציב הביטחון במידת הצורך ולהרחיב את שורותיו.

 

במקביל, בכירים רפובליקנים יצאו למתקפה חריפה  כנגד טראמפ,  המועמד הרפובליקני בבחירות הקודמות ב-2012 מיט רומני ויו"ר בית הנבחרים פול ראיין. יצאו נגד אמירותיו הגזעניות של טראמפ וטענו כי סיכוייו לנצח את הילארי קלינטון בבחירות הכלליות נמוכים ביותר.

המגזין הנחשב "טיים" הקדיש את עמוד השער האחרון שלו לטראמפ, ובו נטען כי המועמד הרפובליקני המוביל הוא ביריון, תיאטראלי ודמגוג – ואף מהווה איום לפירוק מפלגתו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.