"כשר לפסח": כך מבריחים ביצים (וידאו)

לאחר מידע מודיעיני שהגיע למשטרת ירושלים, פשטו הבוקר (שלישי) אנשי אגף הפיקוח של המועצה לענף הלול על מכולה בבית חנינא בירושלים, שם נמצאו 33 אלף ביצים שהוברחו מהרשות הפלסטינית ויועדו לשיווק בירושלים. { מרמאללה לירושלים}

 רגע לפני חג הפסח נתפסו עשרות אלפי ביצים:  לאחר מידע מודיעיני שהגיע למשטרת ירושלים, פשטו הבוקר (שלישי) אנשי אגף הפיקוח של המועצה לענף הלול על מכולה בבית חנינא בירושלים, שם נמצאו 33 אלף ביצים שהוברחו מהרשות הפלסטינית ויועדו לשיווק בירושלים.

הביצים הללו – מסוכנות למאכל, ללא פיקוח וטרינרי וללא פיקוח תברואתי – עלולות היו להגיע בקרוב לצלחות שלל תושבי ירושלים. רק בשבוע האחרון נתפסו על ידי המשטרה ואנשי המועצה לענף הלול כ-200 אלף ביצים מוברחות, וכולן הועברו להשמדה.

הכוחות נכנסו גם למשאית של עבד, תושב מזרח ירושלים החשוד בהברחת הביצים שנמצאו במכולה. בתוך הדופן הכפולה במשאית הוברחו 15 אלף ביצים נוספות ללא קירור, עם חותמות מזויפות של מגדלים ישראלים מורשים, ועם לא פחות מחותמת "כשר לפסח".

"אנחנו פונים לציבור ומבקשים להימנע מרכישת ביצים משווקים פתוחים, מרכבים חולפים, מחלוקה בבתים – ולהקפיד לרכוש ביצים שחתומות בחותמת משווק מורשה רק ממקומות מסודרים", אמר לחדשות 2 אורי דרזי, מנהל אגף הפיקוח במועצה לענף הלול.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.