כששטיח אדום ושמלות שחורות נפגשות

כשהוליווד מחליטה להראות את הנשים המוכרות בעולם – בשחור על שטיח אדום. כל מעצבי העל בעולם עמדו באתגר שהציבו להם נשות הוליווד וכל זה כדי להביא לקדמת הבמה את כוחן ואת קולן של הנשים. אופנה בשחור

טוב, זה לא חדש שהנשים החליטו בשנת 2018 להשמיע את קולן ולא לשתוק יותר. מה שאנחנו רואים משם, אנחנו גם רואים מכאן. כולן החליטו פה אחד, לא לפחד!

ואיפה אנחנו לא מרגישים את זה, כשמדברים על שיוויון בשכר של גברים מול נשים, תמיד גברים מקבלים שכר יותר גבוה מנשים וזה למה? כי ככה, אין לזה הסבר הגיוני חוץ מזה שהגבר הוא המפרנס וכך היה מימים ימימה. היום הנשים הן לגמרי קרייריסטיות שיוצאות ללמוד ולעבוד עם תואר אחד או שניים ובהחלט יכולות להרוויח משכורת גדולה למעמד ולתפקיד שלהן מה שעדיין לא נעשה. וזאת אחת המלחמות של השנה.

עוד מלחמה של הנשים השנה היא בסימן של כוח, נשים שלא מוכנות יותר לשום הטרדות מכל סוג שהוא. יש לנו פה ואנחנו נגיב, אפילו מאוחר, אבל נגיב.

נחזור להוליווד ונדבר על המחאה הכי אופנתית שהיתה אי פעם על השטיח האדום. מה שהיה יכול להיות משעמם הפך מהר מאוד לאתגר אופנתי ומלא סטייל משובח של הצהרת אופנה חזקה.

גל גדות, "וונדר וומן" הישראלית שלנו, הגיע לטקס בשמלה שחורה של טום פורד ואיפור מעושן. וזה מה שאמרה אמנית האיפור בדראני על ההשראה שמאחורי האיפור: "רצינו שהיא תיראה אופנתית ונצחית, ויחד עם זאת מאוד נשית". היה חשוב ליצור לה עיניים מודגשות וחזקות כדי להבליט אותן בצורה פשוטה בשילוב עם שפתיים מודגשות וגראפיות".

קבלו מקבץ של סטייל שחור. גוונים של שחור, כבר אמרתי?

סלמה הייק בשמלה שחורה צנועה של המעצב balenciaga

 

אליזבת' מוס בשמלה של Dior

 

אליסיה ויקאנדר בשמלה של Louis Vitton

ואין ספק שהצווארונים השתלטו על השמלות של מעצבי העל. אפשר לאמץ כמה לאירועים של עונת החורף.

צווארונים בשמלות אוסקר שחורות // צילומים: אינסטגרם

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. התמונות נועדו לראות מי יותר יפה? לדעתי האמצעית... כבר אף אחד לא שם לב לשמלות מההתבוננות ביופי של הבחורות המוצגות כאן. פשוט בושה של אתר!

  מה אתם בדיוק רוצים לעשות? לקלקל אותנו? אז כן הצלחתם באמת יש על מי להסתכל פה…
  פשוט בושה של אתר!

  מאיר |
  הגב
 2. אני פשוט בהלם, זה אתר חרדי????

  אפי' במגזר הדל"י אין כתבות כאלה
  תתביישו!!

  יעקב |
  הגב
 3. אתר גועל נפש

  אתר חרדי מתחנף את מי זה מענין הדברים האלה את זה אפשר לראות בוואלה אני לא מפותח אתר חרדי בשביל לראות את זה

  חיים |
  הגב