כתבת גל"צ: "הירי על מחבלים – מדאיג"

"הקלות בה יורים במחבלים מדאיגה. רובם ילדים" – צייצה הדס שטייף בחשבון הטוויטר שלה וחוללה סערה{הרשת סוערת}

"הקלות בה שוטרים ואזרחים יורים במחבלים מדאיגה. הם באים לרצוח אבל רובם ילדים": כך צייצה בחשבון הטוויטר שלה כתבת המשטרה של גל"צ, הדס שטייף.

התגובות הנזעמות והגינויים לא איחרו לבוא, ולאחר מספר שעות הסבירה שטייף את כוונתה: "צייצתי. כי אני באמת מודאגת. הכל עוד יתהפך עלינו. חייבים להרגיע. ההרשאה לירות לא הרשאה להרוג. בטח לא ילדים. כן אני מודאגת גם בגללנו. אנחנו לא רוצחים. אין קשר לשמאל או ימין. גם ימנים קיצוניים חושבים כמוני. אל תקללו אותי ותוציאי אותי להורג וירטואלית כמו שעושים לי בטייטר. תעצרו לחשוב שהחרב לא תתהפך מעל ראשנו".

שטייף הוסיפה: "לכל מי שמאחל למותי. מקלל, מגדף ומכנה אותי המיץ של הזבל. תודה. אני בטוחה שאף לא אחד מכם ספג אבנים, בקבוקי תבערה, גז מדמיע ועוד כמוני. רק שאני הייתי ונשארתי בן אדם ובזאת אני גאה".

הבוקר התייחסה שטייף שוב לדברים וטענה כי לא הובנה כהלה. לטענתה, "לא צייצתי שירי במחבלים ילדים על גבול הפלילי. מעולם לא. כתבתי "הקלות בה שוטרים ואזרחים יורים במחבלים מדאיגה. חייבים להרגיע זה גולש גם לתחום הפלילי", משמע ממהרים לירות ברחוב גם על אזרח עם סכין שאיננו מחבל. יהודי שהיה מעורב בקטטה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כבר רבין גירש משפחות מחבלים ובגצ ביטל את החלטתו!!!

    הם שופטי בגצ החשוכים והשקרנים הכי פוליטיים שיש … אשמים בכל טיפת דם שנשפכת

    וכן הדס שטייף שתעוף לנו מהעניים לסוריה יחד עם כל ההזויים מהתקשורת והפרקליטות ובגצ שנהנים לראות יהודים סובלים ומרחמים על אוייבים!!!!!!!

    אבי |
    הגב