"הוא דקר אותי בכל חלקי הגוף התמלאתי בדם" – צפו בראיון כאוב עם היהודי שנדקר בת"ב בשער שכם

המשטרה התירה לפרסום על 2 ערבים שדקרו את משה לימוי בדרכו במוצאי תשעה באב בשער שכם, המחבלים הם סולטן אבו חומוס ומחמוד רג'בי, תושבי עיסוויה שבירושלים, בני 19 ו- 18, אשר נעצרו ע"י המשטרה ובסיוע השב"כ, המחבלים הודו שדקרו אותו, ואף שכרו נהג מונית וגם שילמו לו על המקומות הריקים כדי להימלט מזירת האירוע, ואף הגדילו בחוצפתם ולאחר שביצעו את מעשה הדקירה פנו לספר מקומי וביקשו ממנו לתפוח את המספרה באופן מיוחד, על מנת לשנות את חזותם ולהקשות על זיהויים. 

בית המשפט האשים את אבו חומוס באשמת ניסיון רצח, החזקת סכין ושיבוש הליכי משפט, ואת רג'בי המחבל הדוקר השני בחבלה בכוונה מחמירה.

בראיון לחדשות 2 סיפר האברך הנדקר משה לימוי מבית החולים: "הרגשתי שבן אדם תופס אותי ביד. הוא צעק 'אללה אכבר', ואז התחיל להשתולל עליי. התחיל לתת לי בוקסים. התחלתי להרגיש שכולי זב דם, כולי רטוב, הבנתי שהוא דקר אותי, אני פותח את החליפה ורואה שכולי דם".

"הבן אדם היה ברוחב פי שניים ממני. היה לי קשה מאוד להשתלט עליו. הוא דקר אותי בכל חלקי הגוף העליון שלי, בידיים, בחזה, בצדדים ובצלעות", והוסיף כי המוות היה קרוב ביותר אלמלא הנס הגדול שה' עשה לו: "זה היה שני מילימטרים מהלב, בשנייה אחת זה היה יכול לגדוע את חיי. אני אבא לארבעה ילדים. ברוך השם, הוא נתן לי את החיים במתנה". סיפר.

צפו בראיון מצמרר ששיחזר הנדקר ממיטת חוליו בבית החולים – באדיבות רשת:

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.