כתב אישום: החתן של רבי אמנון ירה ונמלט

בכתב אישום נגד חתנו של הרב אמנון יצחק מיוחס לו  עימות אלים שהתקיים באוקטובר האחרון בסמוך למשרדי ארגון שופר.  החתן צעד פנימה, יצא עם אקדח והחל יורה .

 אלחנן מאמו (29),  חתנו של הרב תושב בני ברק בעל עבר פלילי. לחתן הגיע מידע לפיו אדם אחר פרץ לבית של מכר שלו ובתגובה  הוא החליט שלא לשבת על זרי הדפנה והוא שלח את החשוד לבדיקת פוליגרף שם הוא נמצא דובר שקר.

 בסמוך למשרדי "שופר" התפתחה ביניהם קטטה שם היכה אותו מאמו. "היורה יצא ממשרד הארגון כשהוא אוחז בידו אקדח", נכתב בפרוטוקול הדיון. לפי העדויות  מאמו הדף את האנשים מסביב, סחט את ההדק וירה לעבר המתלונן.  החתן החטיא  ונמלט מהמקום, לאחר כחודש הסגיר עצמו למשטרה.

התובע שגיב עוזרי מפרקליטות מחוז תל אביב כתב  כי "המעשים המיוחסים למשיב והרקע להם מעידים על מזגו החם, על היעדר יכולתו לרסן את פרץ האלימות שבו ועל היעדר שליטה בדחפיו האלימים, ומבססים את המסקנה כי המשיב מסוכן לביטחון הציבור".

השופט ציון קאפח קבע בהחלטתו כי מאמו יישלח למעצר עד תום הליכים וכתב". "מסוכנות ניבטת ממעשיו אשר מעשה פטרון הם. רתם את המתלונן לבדיקת פוליגרף… היכה את המתלונן מכות קשות ברחבי העיר וחזר עם אקדח".

מקורבי הרב סירבו להגיב לדברים.

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בושה וחרפה לכם ולשכמותכם שמים תמונה של הרב עם כתבה שלא קשורה אליו ישירות רק בכדי להכפיש את שמו. לא נורא, עם ישראל לא טיפש וחוצמזה התביעה בדרך תממן עוד כמה שידורים של כבוד הרב.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. היזהרו בכבודו של הרב אמנון, מי שהכי אהוב אצל הקב"ה היום!!!

  יהודה |
  הגב
 3. משפחה לתפארת, חתן רוצח אנשים וחותן שרוצח נשמות קרוב ל 30 שנה.

  אשר |
  הגב
 4. תתביישו לכם ניצול ציני של הסיפור שבפני עצמו לא היה מפורסם, לטובת מסע ההכפשות על הרב אמנון יצחק, בושו והיכלמו לכם רק אל תחשבו בטעות שיש לכם יראת שמים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. למה לכל הרוחות שמים תמונה של הרב אמנון יצחק
  בסדר שזה החתן שלו מה הוא קשור,מה הוא אשם
  למה להכפיש את השם שלו על ידיי תמונה שלו בכתבה שלילית??????????????

  אני |
  הגב
 6. אני מכיר את המאמו הזה. הוא המשב"ט של אמנון יצחק. תמיד היה הולך איתו. ועכשיו אמנון הולך לבד.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב