כתב אישום חמור כנגד האדמו"ר מקראקס

כתב אישום נגד אזרח אמריקאי שמכנה עצמו "האדמו"ר מקראקס"בגין עבירות חמורות ושהיה בישראל שלא כחוק. {"אגיד לך איך יהודי אוהב יהודי"}

פרקליטות מחוז צפון הגישה באמצעות עו"ד צאלה פרייברג- שנער לבית המשפט המחוזי בנצרת כתב אישום נגד משה בן ברוך רוזנבאום – (המכונה " האדמו"ר מקראקס" ) בן 36, שוהה בלתי חוקי מארה"ב בגין שורה של עבירות חמורות.

בין העבירות המיוחסות בכתב האישום בגין ביצוע שרשרת עבירות קשות,  ואלימות הכוללות מעשים בקטין מתחת לגיל שש עשרה, מעשים מגונים רבים, איומים , הטרדה, ניסיון לחבלה חמורה בנסיבות חמורות ושהיה בישראל שלא כחוק.
הפרקליטות ביקשה להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

לנאשם ולקטין א"ר מכר משותף בשם ש"כ אשר נוהג להסיע את הנאשם במכוניתו מפעם לפעם למקומות שונים וזאת לבקשת הנאשם. בין התאריכים 16/10/16 ל – 22/10/16, מועד מדויק אינו ידוע למאשימה, הסיע ש"כ את הנאשם מביתו בטבריה לירושלים. לנסיעה זו התלווה הקטין א"ר כשהוא יושב במושב האחורי של הרכב ואילו הנאשם ישב לצד ש"כ אשר נהג.

בזמן זה כאשר נותרו הנאשם והקטין א"ר לבד ברכב, הפנה הנאשם את פניו וגופו לכיוון הקטין א"ר הושיט את ידו לכיוון רגליו של הקטין והכניס אותה בין רגליו של הקטין סמוך לאיבר מינו. הקטין א"ר שנרתע ממעשהו של הנאשם, הזיז עצמו לצד המושב ואמר לנאשם שיוריד את ידו מגופו. במעשיו המתוארים לעיל, ביצע הנאשם במתלונן מ"כ שהיה בעת ביצוע המעשים קטין שטרם מלאו לו 16, מעשה מגונה שלא בהסכמתו החופשית של הקטין, זאת לשם גירוי וסיפוק

 

בכתב האישום המתואר עולה כי במהלך שנת 2014 פנה הנאשם לראש הישיבה, הציג עצמו כאדמו"ר וביקש לחזק תלמידים בישיבה בדרך של העברת שיעורים או דרשות.

ראש הישיבה נעתר לבקשת הנאשם , ובין המועדים 17/12/2014 ל – 24/12/2014 מועד מדויק אינו ידוע למאשימה, העביר הנאשם שיעור בישיבה אשר נכח בו המתלונן י"ב.

מספר ימים לאחר השיעור דלעיל, השיג הנאשם את מספר הטלפון של י"ב, התקשר אליו והציע לו להגיע לביתו וללמוד עמו. י"ב נעתר להצעת הנאשם והגיע עוד באותו ערב לבית הנאשם.

  1. עם הגיעו לבית הנאשם התיישב בספה במקום והנאשם התיישב לצד י"ב , נצמד לגופו , והניח את ראשו על כתפו של י"ב.
  2. י"ב נרתע ממעשיו של הנאשם, הזיז אותו מעליו שאל אותו מדוע הוא נוגע בו וביקש ממנו להניח לו. הנאשם התעלם מהתנגדות י"ב ומבקשתו שיניח לו והמשיך במעשיו המתוארים לעיל.

 בתאריך 3/2/17, בסמוך לשעה 12:00 ישב ע"פ בחנותו של המתלונן מ"כ כאשר הנאשם נכנס לחנות. עם היכנסו לחנות פנה הנאשם אל המתלונן ע"פ ושאל אותו מדוע שיערו ארוך ואינו מסתפר. המתלונן ע"פ השיב לנאשם כי האריך את שיערו בשל נדר שנדר. הנאשם הציע ע"פ שיבוא עימו לביתו ושם יספר אותו וכן יתיר הנאשם את נדר הנזירות מעליו.המתלונן שסבר כי הנאשם הינו אדמו"ר ורב אשר יכול להתיר את הנדר שנדר, התלווה עם הנאשם לבית

בהגיעם לביתו של הנאשם, נעל הנאשם את דלת ביתו והדף את המתלונן ע"פ לעבר ספה שבמקום. לאחר מכן הצמיד הנאשם את המתלונן ע"פ אליו  באומרו לו כי הוא חמוד,  וכי "ככה יהודים מראים אהבה" וכן "אני אגיד לך איך יהודי אוהב יהודי"

ע"פ שביקש להפסיק את מעשיו של הנאשם, אמר לו כי הוא מבקש ללכת מביתו ולהתארגן לפני שנכנסת השבת. בתגובה אמר לו הנאשם כי ברצונו להראות לו מתנה שקיבל לכבוד השבת ואשר נמצאת בחדר השינה בבית. הנאשם הוביל את ע"פ לחדר השינה בביתו והמשיך במעלליו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.