כתב אישום חמור נגד משה איבגי

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה, לפני זמן קצר, לבית משפט השלום בחיפה, כתב אישום כנגד שחקן הקולנוע משה איבגי, זאת בגין ביצוע מספר עבירות של מעשים חמורים בארבע מתלוננות שונות

‏ ‏
פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה, לפני זמן קצר, לבית משפט השלום בחיפה, כתב אישום כנגד שחקן הקולנוע משה איבגי, זאת בגין ביצוע מספר עבירות של מעשים חמורים בארבע מתלוננות שונות.

מעובדות כתב האישום עולה, כי במהלך השנים 2012 – 2013, בעת שמר איבגי השתתף בהפקות שונות בטלוויזיה, בקולנוע ובתיאטרון, הוא ביצע במספר הזדמנויות, מעשים חמורים בשלוש נשים שעבדו איתו.

עוד ועל פי עובדות כתב האישום, מר משה איבגי עשה מעשה חמור אישה נוספת, עימה לא הייתה לו כל היכרות מוקדמת, בכך שהפנה אליה התייחסויות מבזות ומשפילות.

התיק מטופל על ידי עוה"ד הילה כץ – מנהלת מחלקה בפרקליטות מחוז חיפה (פלילי), ועל ידי עוה"ד אורלי רוזנטל – נעמן ממונה בפרקליטות מחוז חיפה (פלילי), שעדכנו טרם הגשת כתב האישום את ב"כ של משה איבגי ואת המתלוננות בתיק.

בד בבד, להגשת כתב האישום הוגשה בנוסף על ידי הפרקליטות, בקשה לקיום הדיונים בדלתיים סגורות, וכן בקשה לאיסור פרסום כל פרט שיש בו לזהות את המתלוננות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.