כתב אישום נגד החרדית שהטביעה את בנה

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לביהמ"ש המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד חרדית תושבת ירושלים בגין רצח בנה התינוק ע"י הטבעתו באמבט ג'קוזי בעת ששהו לצורך חופשה במלון באשדוד בתחילת חודש אפריל

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לביהמ"ש המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד תושבת ירושלים בגין רצח בנה התינוק ע"י הטבעתו באמבט ג'קוזי בעת ששהו לצורך חופשה במלון באשדוד בתחילת חודש אפריל.

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד קרן שטרית, עולה כי בתאריך 1/4/18 הגיעה הנאשמת עם בעלה ושני ילדיה, קטין כבן 7 והמנוח, תינוק בן כחודש ושבוע, לנפוש במלון "מיעמי" באשדוד.

יחד עם בני הזוג הגיעו בני משפחה נוספים ובהם אימה של הנאשמת.

בתאריך 2/4/18, לאחר השעה 12:00, מילאה הנאשמת מים באמבט הג'קוזי בחדר, ובסמוך לאחר מכן, פשטה את בגדי המנוח ונכנסה יחד עמו אל תוך הג'קוזי, כשהיא מחזיקה אותו בידיה. באותה העת ישן בעלה במיטה שבחדר.

בשלב כלשהו, שחררה הנאשמת מאחיזתה את התינוק המנוח במי הג'קוזי, כשראשו של המנוח מתחת למים, והוסיפה לשבת בג'קוזי, בשעה שהמנוח טבע במים.

בסמוך לאחר מכן, יצאה הנאשמת מהג'קוזי, כשהיא מותירה את המנוח לבדו במים. לאחר מספר דקות, חזרה הנאשמת ונכנסה לג'קוזי, כשכל העת גופו של המנוח צף במים.

במהלך המעשים המתוארים, במספר הזדמנויות, נקשו בדלת החדר אימה של הנאשמת ובנה הקטין, אך הנאשמת לא פתחה את דלת החדר, ופעם אחר פעם קראה לעברם "לא עכשיו" או מילים בדומה לכך, על מנת שלא יפריעו לה במעשיה.

בסמוך לאחר מכן, קראה הנאשמת לבעלה, אשר התעורר משנתו, קם מהמיטה וניגש לעבר הג'קוזי, כשבאותה עת, המנוח צף במים שבג'קוזי כשפניו כלפי מטה.

אימה של הנאשמת, שנכנסה באותה עת לחדר, הבחינה במתרחש ושלפה באופן מיידי את המנוח מהמים, כשהוא איננו נושם. אימה ובעלה של הנאשמת ניסו לבצע החייאה במנוח והזעיקו במקביל את כוחות ההצלה אל המקום.

עם הגעת כוחות ההצלה לחדר במלון, היה המנוח ללא דופק וללא נשימה, וכוחות ההצלה ביצעו במנוח ניסיונות החייאה נוספים, אשר לאחריהם, הובהל המנוח אל בית החולים "אסותא" שבאשדוד, שם נקבע מותו, כתוצאה מטביעתו במי הג'קוזי, אשר גרמה לפגיעות בריאות.

במקביל לכתב האישום ביקשה הפרקליטות להורות על מעצרה של הנאשמת עד תום ההליכים נגדה.

וזה פירוט כתב האישום:

בתאריך 1.4.18 בסמוך לשעה 23:00, הגיעו הנאשמת וא' יחד עם המנוח והקטין ד' ובני משפחה נוספים, ובהם ב', אמה של הנאשמת (להלן: "ב'") לנפוש במלון "מיעמי" שברחוב נורדאו 19 באשדוד (להלן: "המלון").

הנאשמת ובני המשפחה הנוספים שכרו 3 חדרים במלון. הנאשמת, א' והמנוח לנו בחדר מספר 212 (להלן: "החדר") , ובני המשפחה הנותרים לנו בשני חדרים נוספים.

בתאריך 2.4.18, במועד שאינו ידוע במדויק למאשימה, אך עובר לשעה 12:00, מילאה הנאשמת מים באמבט העיסוי בחדר (להלן: "הג'קוזי"). בסמוך לאחר מכן, פשטה הנאשמת את בגדי המנוח ונכנסה יחד עם המנוח אל תוך הג'קוזי, כשהיא מחזיקה את המנוח בידיה. באותה העת ישן א' במיטה שבחדר.
.
בשלב כלשהו, הנאשמת שחררה מאחיזתה את התינוק המנוח במי הג'קוזי, כשראשו של המנוח מתחת למים, והוסיפה לשבת בג'קוזי, בשעה שהמנוח טבע במים. בסמוך לאחר מכן, יצאה הנאשמת מהג'קוזי, כשהיא מותירה את המנוח לבדו במים. לאחר מספר דקות, חזרה הנאשמת ונכנסה לג'קוזי, כשכל העת גופו של המנוח צף במים, וכל זאת כאשר הנאשמת מודעת לתוצאות מעשיה.
.
במהלך המעשים שתוארו בסעיפים 3 ו-4 לעיל, במספר הזדמנויות, נקשו בדלת החדר ב' והקטין ד', אך הנאשמת לא פתחה את דלת החדר, ופעם אחר פעם קראה לעברם "לא עכשיו" או מילים בדומה לכך, על מנת שלא יפריעו לה במעשיה.

בסמוך לאחר המתואר בסעיף 4 לעיל, קראה הנאשמת בשמו של א', אשר התעורר משנתו, קם מהמיטה וניגש לעבר הג'קוזי, כשבאותה עת, המנוח צף במים שבג'קוזי כשפניו כלפי מטה.

באותה העת, נקשה ב' שוב בדלת החדר. א' פתח את דלת החדר, ב' הבחינה במתרחש ושלפה באופן מיידי את המנוח מהמים, כשהוא איננו נושם. או אז, ניסו א' וב' לבצע החייאה במנוח. במקביל, הזעיקו את כוחות ההצלה אל המקום.

.עם הגעת כוחות ההצלה לחדר במלון, היה המנוח ללא דופק וללא נשימה, וכוחות ההצלה ביצעו במנוח ניסיונות החייאה נוספים, אשר לאחריהם, הובהל המנוח אל בית החולים "אסותא" שבאשדוד, שם נקבע מותו בשעה 18:13.

מותו של המנוח נגרם כתוצאה מטביעתו במי הג'קוזי, אשר גרמה לפגיעות בריאות, ובהן גודש, מוקדי בצקת, דימומים בתוך הנאדיות, ומוקדי תמט ונפחת חריפה.

הנאשמת המיתה את המנוח לאחר שהחליטה לעשות כן, והמיתה אותו בדם קר, מבלי שקדמה התגרות בתכוף למעשה, בנסיבות שבהן יכולה היתה לחשוב ולהבין את תוצאות מעשיה, ולאחר שהכינה עצמה להמיתו, והכינה אמצעי שבו המיתה אותו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.