כתב אישום נגד חשוד שתקף מתפללים במאה שערים

כתב אישום – הוגש לפני זמן קצר נגד חשוד שתקף 2 מתפללים בבית כנסת בשכונת מאה שערים באמצעות אגרופים ואמצעים נוספים – המשטרה ביקשה להאריך את מעצר הבית עד לתום ההליכים נגדו.

כתב אישום – הוגש לפני זמן קצר נגד חשוד שתקף 2 מתפללים בבית כנסת של שובו בנים  בשכונת מאה שערים באמצעות אגרופים ואמצעים נוספים – המשטרה ביקשה להאריך את מעצר הבית עד לתום ההליכים נגדו.

ראשיתה של חקירת המשטרה בתאריך 23.9.18, כאשר סמוך לשעה 19:00 התקבלו במשטרה דיווחים אודות קטטה המתרחשת בבית כנסת "ברסלב" בשכונת מאה שערים בירושלים.

עם הגעת השוטרים החשודים המעורבים נמלטו מהמקום וכאמור המשטרה פתחה בחקירה מאומצת תוך שימוש במגוון האמצעים הטכנולוגיים וגבייתם של מעל 30 עדויות ותלונות שהביאו לביצוע מעצרם של מספר חשודים.

עפ"י כתב האישום שהגישה יחידת התביעות של המשטרה לפני זמן קצר לבית משפט השלום בירושלים, החשוד כבן 41 יחד עם נוספים, תקף את אחד מקורבנות התקיפה באמצעות אגרופים בכל חלקי גופו והטיח בו ספסל שגרמו לו לחבלות בפניו ובראשו.

עוד הגדיל הנאשם לתקוף מתפלל נוסף במקום לאחר ששאל אותו מדוע תוקף, והנאשם החל לתקוף גם אותו באמצעות אגרופים בכל חלקי גופו וגרם לו לחבלות.

כאמור, המשטרה הגישה כתב אישום כנגד הנאשם ובו 2 סעיפי אישום של תקיפה וחבלה ממשית ע"י שניים או יותר בגין 2 המקרים.

במעמד הגשת כתב האישום, הגישה המשטרה בקשה להאריך את מעצר הבית של החשוד עד לתום ההליכים נגדו.

חקירת המשטרה בעניין התקיפה נמשכת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.