כתב אישום נגד נהג המשאית שהרג את אלקנה בישיץ

הפרקליטות הגישה הבוקר כתב אישום נגד נהג המשאית סלימאן בן יוסף תושב אבו גוש, שפגע והרג את העו"ד החרדי אלקנה בישיץ ז"ל

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי), הגישה לבית המשפט לתעבורה מחוז מרכז כתב אישום נגד סלימאן בן יוסף עותמאן, תושב אבו גוש, בגין גרימת מוות בנהיגה רשלנית של עו"ד אלקנה בישיץ ז"ל, שנהרג לפני כחצי שנה בכביש 443, כשהוא רכוב על אופנוע – לאחר שמשאית שפנתה פניה חדה לאחר המחסום, פגעה בו והרגה אותו.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עורך הדין רמי שיינפלד, ביום התאונה הקשה סמוך לשעה 09:20, נהג הנאשם במשאית משא חורג בכביש 443 בקטע הכביש שבין צומת מכבים לבין מחסום מכבים. הנאשם התקרב למחסום בנסיעה איטית, על השול הימני בכביש, זאת על מנת לבצע פניית פרסה במחסום. באותה העת, התקרב למחסום אלקנה בשיץ ז"ל כשהוא רוכב על קטנוע, בעודו נוסע בנתיב השמאלי מבין שני הנתיבים, במהירות גבוהה. בשלב זה, סטה הנאשם בחדות שמאלה במטרה לבצע את הפנייה, באופן שחסם באמצעות משאית המשא את שלושת הנתיבים ובהם נתיב נסיעת המנוח. המנוח, שהבחין בנאשם חוסם את נתיב נסיעתו בלם בלימת חירום, התנגש עם דופן ימין של הקטנוע בדופן שמאל של משאית המשא ונהרג במקום.

לנהג 188 הרשעות בעבירות תעבורה קודמות, בהן נסיעה בניגוד לכיוון הנסיעה, שימוש בטלפון בזמן נהיגה, נהיגה ללא רישיון רכב ועבירות נוספות.

המשטרה מבקשת פסילת רישיונו של הנאשם עד תום ההליכים.

כזכור, בגלל התאונה, לא מעט אישי ציבור חרדי הפסיקו לנסוע על אופנוע.

עורך דין אלקנה בישיץ ז"ל, השאיר אחריו ארבעה ילדים במותו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.