תושב מודיעין עילית הרביץ לאשתו, התעלל בבתו, וקילל את ילדיו

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי מרכז כתב אישום כנגד תושב מודיעין עילית בגין מעשה מגונה בבת משפחה (ריבוי מקרים), התעללות בקטין על ידי אחראי (ריבוי מקרים), תקיפת בת זוג בנסיבות מחמירות ותקיפת קטין על ידי אחראי.{מטלטל}

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי מרכז כתב אישום כנגד תושב מודיעין עילית בגין מעשה מגונה בבת משפחה (ריבוי מקרים), התעללות בקטין על ידי אחראי (ריבוי מקרים), תקיפת בת זוג בנסיבות מחמירות ותקיפת קטין על ידי אחראי.

 

 

 

לפי כתב האישום, שהוגש בידי עו"ד לירון שטרית, במהלך 2015 ו- 2016, בהזדמנויות רבות ושונות, נהג הנאשם לשתות משקאות משכרים, לשכב במיטה בחדר השינה ולעשות בה כרצונו. בתו היא ילידת 2004,  בנוסף, בין השנים 2009-2016, נהג הנאשם לצעוק ולקלל את ילדיו הקטינים ולהכותם באמצעות ידיו ובאמצעות חגורה בכל חלקי גופם, וזאת כדבר שבשגרה, כל זמן שהתחצפו, התנהגו באופן שלא השביע את רצונו או רבו זה עם זה. כתוצאה ממעשיו נגרמו לילדיו הקטינים סימני חבלה ומכאוב בחלקי גופם השונים. בחלק מהמקרים ביצע המשיב את מעשיו כשהוא תחת השפעת אלכוהול.

 

 

 

על פי אישום נוסף, בשנת 2013, לאחר ששתה לשוכרה, סירבה אשת הנאשם לישון בחדר השינה ולקחה את בנה הפעוט, יליד 2013, לחדר הילדים. בתגובה לקח הנאשם בכח את הפעוט מידיה ואחז אותו בחולצתו, כך שהוא נותר תלוי באוויר. האישה צעקה ודרשה מהנאשם לחדול ממעשיו. הנאשם הניח את הפעוט בעריסה ולאחר מכן סטר לאשתו בחוזקה על לחיה.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.