עיתונאי אמיץ: כתב ערוץ 10 ברוך קרא תוקף את הקמפיין האנטישמי של מרץ – צפו

לא להאמין אבל מסתבר שגם ברוך קרא הכתב המשפטי של ערוץ 10 הבין שהקמפיין של מרץ נגד התחרדות עבר כל גבול, על רקע הבחירות לעיריית ירושלים השיקו לפני כשבועיים מפלגות מרצ והעבודה, שרצות יחד לרשימת העירייה, קמפיין אנטישמי במיוחד שמכוונת בעיקר נגד החרדים והכותרת היא: "ביחד נעצור את ההתחרדות".

הקמפיין הזה הצליח להוציא משלוותו גם חילונים שאמרו בזעם כי זו דוגמא נוספת לניסיון של מפלגות שונות, להרוויח מנדטים בחינם-אין כסף בתקופת בחירות –  על חשבון מיעוטים. במקרה הזה, שוב, על חשבון החרדים.  וגם את כתב ערוץ 10 ברוך קרא שאומר בטור אישי בערוץ: "כירושלמי אני מבין אותכם משפחות חילוניות שהחרדים השתלטו עליכם, ואני אומר בוז לקמפיין שיצרתם, אל תעליבו את מנת המשכל המצומצמת שלנו קמפיין מטרתו לעורר את הפחד, מה לעשות, לחרדים יש זכות בדיוק כמוכם לבנות ולגור היכן שיחפצו, מה דעתכם אם היה מיוצר קמפיין נגד התפשטות הערבים, בוודאי שלא הייתם שותקים, אז אל תעבדו על אף אחד:

צפו בוידאו מדבריו – באדיבות "דוסים" וערוץ 10

כמו כן גם אזרחים מודאגים רבים – חרדים וחילונים גם יחד, הזדעזעו מהקמפיין ופנו לפרויקט 'דוסים' ("כלבי השמירה של החברה החרדית") שהתחייב לבדוק את הנושא ולפעול למען הסרת הקמפיין. האזרחים הביעו חשש כי מדובר בקמפיין שלמעשה קורא למנוע מתושבים חרדים את הזכות להתגורר בירושלים, רק בגלל שהם משתייכים למגזר החרדי.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מקור השינאה של אנשי שמאל יהודים טועים ומטעים ומסיתים הציבור הוא הרצון לפרוק מעליהם כל מחוייבות מוסרית שמורה לנו התורה ואינם מערכים שהתורה ממזערת את אחוז הפשיעה והפגיע פיזית ומילולית אחד כלפי השני וחבל מאוד המפסיד הגדול זה אנשי שמאל ויש להוקיע את כל גורם מזיק כזה והדומה לזה בכל הכוח השמאל תמיד היה סכנה לקיום העם היהודי בארצנו המוקדשת לעם היהודי מפי בורא העולם כנכתב בתנך ספר הספרים המקובל על כל אומות העולם וחבל שלא על אנשי השמאל יהודים שמפחדים מהערבים ולכן הם באים לטובתם גם עם הם רוצחי עם מטרתם לפרק ולפלג את העם הישב בציון על הבל בכפינו בזמן שהם מגוננים על ערבים רוצחים אני חושב שהעונש שלהם שהטעמו מאחד מהתבשילים של הערבים המרצחים ואולי הם יבינו מול מי הם עומדים

    יניב קצין |
    הגב
  2. יש לי רימון ולא רק לי אלא לעוד הרבה וחבל שלא רואים כלום !!!!

    אחד העם |
    הגב