כ- 300 משפחות תרמו את ה'חלאקה' לילדים חולי סרטן

לב מלכה: כ- 300 משפחות תרמו את השיער הרב שנותר אחרי התספורת- 'חלאקה' של ילדיהם לייצור פאות לילדים חולי סרטן

 

בהנהלת ארגון 'לב מלכה' מסכמים בהצלחה רבה את מבצע ל"ג בעומר. הארגון יצא בשבועות האחרונים בקריאה לנצל את השיער הרב שנותר אחרי התספורות- 'חלאקה' שעורכים לילדים בני שלש בל"ג בעומר ולתרום אותו לייצור פאות לילדים חולי סרטן. בארגון מספרים על התנהלות המבצע: הורים רבים הגיעו למשרדי הארגון והביאו את השערות או לחלופין מתנדבי הארגון הגיעו לקחת את השערות מבתי המשפחות שפנו למשרדי הארגון והביעו את רצונם לתרום את השערות. בסיכומו של המבצע: למעלה משלש מאות משפחות תרמו את השיער. הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה' מסכם את המבצע המוצלח: " פאה יכולה יכולה לתת תחושה טובה לילדים חולי סרטן אשר מתביישים לצאת מבתיהם ללא שיער, ולמעלה ממאתיים הורים שערכו לילדיהם בני 3 תספורת הצליחו להקל על סבלם של חולי הסרטן במתן שערותיו של בנם". אברמן מציין, כי השיער הרב שנתרם כבר עבר במהירות לספרים מקצועיים שהחלו לעבוד ולשמר אותו ותוך מספר שבועות הפאות כבר יהיו מוכנות.

בתוך כך, גם השנה הצליחו 50 ילדים חולי סרטן המוגבלים לכיסאות גלגלים להגיע לציון הרשב"י במירון בל"ג בעומר. ארגון "לב מלכה" המטפל בחולי סרטן נרתם למשימה חשובה זו, וצוות מורחב של נהגים ומתנדבים הסיעו את הילדים לציון וזאת ללא כל תשלום על ידי צי האמבולנסים של הארגון.

הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה': "בתקופה האחרונה קבלתי פניות ממספר ילדים החולים במחלה וחפצים להגיע להתפלל בציון רבי שמעון בר יוחאי ביום ההילולא אך בשל ריתוקם לכיסאות גלגלים לא יכלו לעשות זאת באמצעות אוטובוסים או רכבים פרטיים המגיעים עד החניונים שבתחתית ההר לציון הרשב"י ומשם נאלצים רבבות האנשים המגיעים למקום לצעוד רגלית אל הציון הקדוש בראש ההר, ולעיתים בחום כבד המכביד עוד יותר את ההליכה. כאמור,  בשל פניית הילדים, החליטה הנהלת הארגון שצי האמבולנסים של הארגון יסיעו את הילדים החולים עד לציון הקבר. ואכן, הילדים הגיעו והעתירו בתפילה לרפואתם השלימה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.