לאומית במודיעין עילית דואגת לציבור החרדי מפני הפוליו

על רקע מבצע חיסוני הפוליו של משרד הבריאות, הורחבו שעות הפעילות בתחנות לבריאות המשפחה של לאומית שירותי בריאות. מנכ״ל משרד הבריאות, פרופ׳ רוני גמזו, ערך סיור בתחנה לבריאות המשפחה של לאומית שירותי בריאות במודיעין עילית, על מנת לעמוד מקרוב על הפרויקט הענק של תגבור החיסונים * בקרוב ייערכו במודיעין עילית ערבי הסברה בנושא חיסון הפוליו עם טובי רופאי הילדים של לאומית

מבצע החיסונים הארצי מפני נגיף הפוליו, עליו הכריז משרד הבריאות, העמיד הורים רבים בפני דילמה, הנובעת בעיקר מאי ההיכרות של הציבור עם הנגיף והחיסון. הורים רבים התלבטו האם לחסן את הילדים, מה הם הסיכונים ואיך עליהם לנהוג.

לצורך כך, התחנות לבריאות המשפחה הפועלות בריכוזים החרדיים, תוגברו באחיות ובצוות רפואי גם בשעות הערב המאוחרות, על מנת להעניק את החיסונים ואת הייעוץ למשפחות אברכים ובני תורה, אשר המועד הנח ביותר עבורם לקבלת החיסון הוא בשעות הערב.

"לנו זה אכפת", אומרים בהנהלת לאומית. "אכפת לנו מדאגתם של ההורים המתלבטים. אכפת לנו מבריאות מבוטחינו. הרחבת שעות הפעילות, היא חלק מהחובה ומהזכות שלנו, לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחות".

אחת הערים בה מופעל התגבור היא מודיעין עילית, אשר רובה ככולה מאוכלסת במשפחות אברכי כולל ובני תורה. אתמול, יום ב', ערך מנכ״ל משרד הבריאות, פרופ׳ רוני גמזו, סיור בתחנה לבריאות המשפחה של לאומית שירותי בריאות במודיעין עילית על מנת לעמוד מקרוב על הפרויקט הענק. לסיור נילוו מנהלת מחוז ירושלים בלאומית הגב' י. בובליק, הרופא המחוזי ד"ר רפאל קיים, מר יאיר רט מנהל אזור יהודה ומודיעין, צוות המנהלים של ארבעת המרכזים הרפואיים בעיר וצוות האחיות במחוז. פרופ׳ גמזו הביע את הערכתו לרמה המקצועית של צוות האחיות בתחנה ומהכמות הרבה של המתחסנים במסגרת מבצע החיסון הגדול ביותר שנערך בימים אלו ברחבי הארץ.

פרופ׳ גמזו הודה להנהלת לאומית על הפעילות יוצאת הדופן של הפעלת קו פתוח למידע בהקשר לחיסונים ועל התגבור בצוותי אחיות ונציגות קשרי לקוחות כדי למנוע המתנה ועומס רב בתחנות. כמו כן הודה להנהלת לאומית על הרצון והסיוע בפתיחת תחנות טיפת חלב בשעות הערב המאוחרות ובכך להגדיל משמעותית את כמות המתחסנים של לקוחות לאומית בעיר מודיעין עילית.

מנהלת מחוז ירושלים הגב' בובליק ציינה, כי, לאומית תקיים בשבוע הקרוב במודיעין עילית כנסי הסברה עם טובי רופאי הילדים של לאומית בשיתוף רב העיר שליט"א, רבני השכונות שליט"א ולשכת ראש העיר הרב יעקב גוטרמן הי"ו, במטרה להדגיש את החשיבות במתן החיסון לילדים בקבוצת הגיל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.