לאומית תסייע בקניית משקפיים לציבור החרדי

קופ"ח לאומית שירותי בריאות מרחיבה ומשפרת את מערך ההטבות ללקוחות, ומכריזה על שירות חדש חסר תקדים "משקפיים לכל המשפחה", במסגרתו יוכלו לקוחות לאומית לרכוש משקפיים ברשת 'לאומית אופטיקה', בהנחה של 70%.

השירות יפעל לצד ההטבה הקבועה, בה מקבלים ילדים ונוער עד גיל 18 משקפיים בעלות סמלית של 21 שקלים בלבד. אך במסגרת המבצע החדש, יהיו זכאים גם הלקוחות המבוגרים לרכוש משקפיים בהנחה משמעותית, שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר.

בימים הספורים שחלפו מאז הושק המבצע, צבאו מאות לקוחות על חנויות 'לאומית אופטיקה', וניצלו את ההטבה המגיעה להם. הלקוחות ציינו בסיפוק כי ההטבה סייעה להם באופן משמעותי והודו להנהלת לאומית על המיזם המבורך.

בהנהלת 'לאומית אופטיקה', אומרים כי "לאומית שמובילה את מהפכת הבריאות בריכוזים החרדיים, גאה להיות הראשונה שמעניקה הטבה משמעותית ברכישת משקפיים גם למבוגרים. הטבה זו היא תוצאה של המעקב המתמיד ותשומת הלב שמשקיעה לאומית בשיפור השירות, ובבניית סל הבריאות הטוב והמשתלם ביותר ללקוח החרדי. כי ללאומית זה אכפת".

מנכ"ל לאומית מר ניסים אלון, אומר כי "לאומית היא חלק מההוויה ברחוב החרדי והיא מפעילה את השירות בהתאם לצרכי הלקוח. המציאות היא, שרוב רובו של הציבור החרדי, זקוק למשקפיים כבר מגיל צעיר עד גיל זקנה. ולאומית ניצבת שם כדי לסייע ולהקל בעלויות הכבדות הכרוכות ברכישת משקפיים. זוהי תפיסת שירות של אכפתיות ושירות אישי". סיים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.