'לאומי' במהלך מקיף לעסקים קטנים ובינוניים: משיק את "קרן לאומי" לעסקים קטנים ובינוניים – בהיקף של 3 מיליארד שקלים

'לאומי' במהלך מקיף לעסקים קטנים ובינוניים: משיק את "קרן לאומי", הקרן הגדולה בישראל לעסקים קטנים ובינוניים – בהיקף של 3 מיליארד שקלים, זאת כחלק מ"לאומי עסקים" – מעטפת כלים ושירותים בלעדיים וחדשניים המעניקה לעסקים את מה שחשוב להם: אשראי זמין באישור מהיר וכלים דיגיטליים לקידום צמיחתם

בין השירותים החדשים שיושקו בשבוע הקרוב:

  • §        'קרן לאומי לעסקים'  – קרן בהיקף של 3 מיליארד שקלים, שתעניק הלוואות בסכום של עד מיליון שקלים לעסק, ללא ערבות מדינה, מאושרות בתוך 14 ימים בלבד
  • §        לראשונה: הלוואות אקספרס לעסקים, עד 100,000 שקלים באמצעות האינטרנט – בקליק אחד
  • §        מרכז שירות טלפוני ייעודי לעסקים – שיפעל עד חצות
  • §        קהילת עסקים בפייסבוק שתשמש מקור לידע, העשרה והחלפת רעיונות בין חברי הקהילה
  • §        בניית אתר לעסק, בשיתוף חברתWIX , עם ממשק ייחודי בעברית ודומיין ללא תשלום למשך שנה

רקפת רוסק עמינח, מנכ"לית לאומי: "השקת לאומי עסקים נעשית בהתאם לתפיסת לאומי, הרואה בעסקים הקטנים והבינוניים את ליבת הכלכלה ומנוע צמיחה מרכזי של המשק. מעטפת הכלים הדיגיטליים והשירותים החדשניים נועדה ללוות ולסייע להתפתחותם של עסקים אלה. יחד עם " לאומי עסקים" אנו משיקים היום את "קרן לאומי". הקרן, בהיקף של 3 מיליארד שקלים, תאפשר קבלת אשראי במסלול מהיר ובתנאים מועדפים. אנו מאמינים כי מהלך זה, בנוסף לתרומתו ללקוחות, יתרום גם למשק הישראלי כולו באמצעות עידוד הצמיחה והגברת התחרותיות."

קבוצת לאומי הודיעה הבוקר (ב') על השקת מהלך גדול ומקיף למתן מענה כולל לצרכיהם של עסקים קטנים ובינוניים: "לאומי עסקים". "לאומי עסקים" היא מעטפת השירותים והמוצרים המקיפה ביותר שקיימת במערכת הבנקאות לתחום העסקים הקטנים והבינוניים, ומבוססת על ארבעה עקרונות: הצעות ערך מוצריות, שירות וזמינות, מומחיות ותוכן שימושי, ושרותים דיגיטליים חדשניים.

'קרן לאומי לעסקים' בהיקף של 3 מיליארד שקלים – תנאים מועדפים, אישור מהיר וללא בירוקרטיה מיותרת

קרן לאומי היא קרן בבעלות לאומי בלבד, ללא ערבות מדינה. עובדה זו מאפשרת לה להציע ללקוחתיה את מסלול האישור המהיר ביותר שקיים היום במערכת – תוך 14 יום בלבד.

הקרן מיועדת לבעלי עסקים, לקוחות כל הבנקים: היא מעניקה הלוואה בתנאים אטרקטיביים, עם דרישת בטחונות של 25% בלבד. ההלוואות הניתנות הן בגובה של 300,000 עד מיליון שקלים, בריבית פריים +1.9% לשנה, להחזר בתשלומים לתקופה של עד חמש שנים עם אפשרות לדחיית תשלומים (גרייס) של עד שנה. תהליך קבלת ההלוואה נעשה דרך ועדת אשראי חיצונית (הלקוח בוחר אחת מחמש חברות) ומגיע לאישור הסניף. הקרן מיועדת לעסקים זעירים וקטנים, תאגידים ועוסקים מורשים, בעלי מחזור של מיליון עד 10 מיליון שקלים לשנה, ואובליגו בנקאי של עד 5 מיליון שקלים. הקרן מיועדת בעיקרה לעסקים בעלי ותק של שנה לפחות – אך במקרים מיוחדים יוכלו גם עסקים בהקמה להגיש בקשה.

לראשונה: הלוואות אקספרס בקליק – עד 100,000 שקלים

עבור הלקוח העסקי, שלעיתים עבורו הלוואה מיידית היא חמצן לנשימה, מביא לאומי בשורה חדשה ואמיתית: הלוואה עסקית בקליק. מדובר בהלוואה מאושרת מראש, כולל סכומים וריביות, שניתן לקחת באופן עצמאי, בקליק אחד, באמצעות ערוצי לאומי דיגיטל, וללא אישור נוסף מהסניף.  בנוסף, מעמיד לאומי הלוואות מגוונות ללקוחות החטיבה הבנקאית והחטיבה המסחרית, העונות על צורכי העסקים השונים: הלוואת למעבירי עסק, הלוואה לעסק חדש, הלוואה ליבואנים, הלוואה למימון עונתיות והלוואה לרכישת רכב חדש.

בלעדי: חתימה בסלולר לבעלי עסקים

שירות חדש בלאומי המאפשר לבעלי עסקים ולמורשי חתימה (למשל, מנהלי כספים) לאשר פעולות פיננסיות מרחוק ובסלולר- באופן מאובטח ופשוט. בין ההוראות שמאפשר שירות זה ניתן למנות העברה בין חשבונות, תשלומי משכורות, ביטול שיק והפקדה לפיקדון.

מוקד לאומי קול לעסקים  – מרכז שירות טלפוני ייעודי

כחלק מהמהלך הקים לאומי גם מרכז שירות טלפוני לעסקים, המאויש במומחים לבנקאות עסקית. המוקד החדש יאפשר לבעלות ובעלי העסקים לבצע פעולות ולקבל מידע טלפוני מהבנקאים העסקיים: בימים א'-ה' בין השעות 06:00-24:00, וביום ו' בין השעות 06:00-14:00

כחלק מהשקת "לאומי לעסקים", יקיים לאומי גם שורה של אירועים ומפגשים, ובהם:

"לילות לבנים":  פעם בשבוע, במהלך חודש מאי, ייפתחו סניפים שבהם מתקיימת פעילות של לקוחות עסקיים בין השעות 18:00-22:00. בשעות אלו יוזמנו הלקוחות לאירועים שיכללו הרצאות בנושאים הנוגעים לעיסוקיהם ולפגישה עם מנהלי הלקוחות העסקיים. האירועים יתקיימו בשעות גמישות, על מנת לאפשר ללקוחות לקבל מידע ולהיפגש בנינוחות עם אנשי הסניף, ללא הסחות הדעת של הפעילות היומיומית.

מועדון ארוחת הבוקר: במקביל להשקת השירותים החדשים יקיימו חברי הנהלת הבנק פגישות עם לקוחות עסקיים, אשר במסגרתן יקבלו הלקוחות הרצאה וחבילת הטבות לעסק.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.