לאור המצב: עצרת תפילה בכותל המערבי

מתפללים התכנסו הערב לתפילה בכותל המערבי בראשות הרב דב ליאור ורבה של צפת הרב שמואל אליהו לעצרת תפילה שכונסה לאור גל הטרור האחרון שפוקד את מדינת ישראל

מתפללים התכנסו הערב לתפילה בכותל המערבי בראשות הרב דב ליאור ורבה של צפת הרב שמואל אליהו לעצרת תפילה שכונסה לאור גל הטרור האחרון שפוקד את מדינת ישראל.

המתפללים קראו פרקי תהלים למען הפצועים ובקריאה לקדוש ברוך לתת אומץ לממשלת ישראל להילחם בגל הטרור.בסיום התפילה קיימו המתפללים מעגל ריקוד ושרו "תהא השעה הזאת שעת רחמים ועת רצון מלפניך".

לאחר התפילה צעדו הרבנים יחד עם המתפללים לזירת הפיגוע בו נרצחו אהרן בנט ונחמיה לביא. רבה של צפת הרב שמואל אליהו אמר כי בניגוד למה שחושבים אויבנו הם לא יצליחו לשבור את רוחנו, עם ישראל חזק יותר מכל איום כזה או אחר.

במהלך התפילה הרבנים והקהל ברכו את חיילי צה"ל ושוטרי משטרת ישראל העומדים על המשמר. הרב אליהו אמר כי הם התפללו "שבורא עולם ייתן כוח לראש ממשלתנו לפעול בנחישות, בתקיפות ובעוצמה נגד מבקשי רעתינו".

הרב אליהו הוסיף כי "כוחו של עם ישראל ובתפילה ותחינה ואני מבקש מכל עם ישראל לקרוא לפחות מזמור תהלים ביום או לקבל על עצמכם מעשה טוב על מנת להרבות זכויות למען עם ישראל"

הרב אליהו התייחס גם להתעלמות מרצח ואמר כי "נכון יהיה הר בית ה' בראש הערים" ןאמר כי "אסור שתהיה מחילה עולמית לרוצחים ולא לחבריהם בעלי החנויות באזור"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.