לאור יום: פוצץ בית רוצח נכד הגר"ש בעדני (וידאו)

תחת אבטחה חסרת תקדים של יותר מאלף חיילים פוצץ הבית לאור יום של המחבל שרצח את החייל הדרוזי ואת נכד הגר"ש בעדני. תיעוד {תחת אבטחת אלף חיילים}

אלף שוטרים הגיעו למחנה הפליטים שועפאט במזרח ירושלים כדי לאבטח את הריסת ביתו של המחבל שרצח את פקד ג׳דעאן אסעד והבחור שלמה אהרון בעדני ז״ל, נכד חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס הגר"ש בעדני, הפיגוע שאירע לפני כשנה בדיוק בנובמבר 2014.

ממשטרת ירושלים נמסר: "משטרת ירושלים ערוכה כעת בכוחות גדולים ומיומנים לסייע לצה״ל, עפ״י דין, בביצוע הריסת ביתו של המחבל איברהים אל – אכרי שביצע את פיגוע הדריסה ביום 5 בנובמבר 2014".

הגיע הזמן, פיצוץ בית המחבלצילום הפיצוץ מהאויר

‎Posted by ‎אודי מזרחי‎ on‎ יום רביעי 2 דצמבר 2015

אל אכרי פגע תחילה בלוחמי מג"ב שהמתינו לחצות את הכביש בכביש 1, המשיך לעבר תחנת הרכבת הקלה ברחוב שמעון הצדיק. בזירה נוספת ברחוב זקס הוא פגע בעוד כמה הולכי רגל ובכלי רכב. לאחר שנעצר, יצא מהרכב כשהוא חמוש באמצעות מוט ברזל והחל לתקוף אזרחים. שוטרים שהגיעו לזירה פתחו לעברו באש וחיסלו אותו.

 

בפיגוע נרצחו פקד ג׳דעאן אסעד ז״ל ממג״ב ירושלים ושלמה אהרון בעדני ז״ל ונפצעו נוספים.

עוד נמסר: "הכוחות ערוכים לשמירה על הסדר והביטחון ומניעת מעשי אלימות במטרה לאפשר לכוחות צה״ל לממש את צו אלוף פקע״ר ולהרוס את בית המחבל במחנה הפליטים שועפט.

רגע הפיצוץ
רגע הפיצוץ

הכוחות הפועלים בשטח הונחו לגלות אפס סבלנות כלפי אירועי אלימות, נסיונות פגיעה בכוחות הביטחון ובסדר הציבורי. המשטרה תפעל בנחישות וביד קשה כלפי כל מי שיפר את הסדר או ינסה לפגוע בכוחות הפועלים, קטין כבגיר, תדאג למצות את מלוא חומרת הדין עימם תוך שימוש בכל הכלים והסמכויות העומדים לרשותה".

השר ארדן אמר כי הריסת בית המחבל הבוקר בירושלים נעשית ביום ולא בלילה משום שהנוער נמצא בבתי הספר . "כך אנו מעבירים מסר ברור שכל מי שמעורב בטרור ישלם מחיר כבד בהריסת ביתו". אמר השר.

 

תיעוד מההריסה והפיצוץ בשועפט

כוחות הביטחון פיצצו את הבית של המחבל שביצע פיגוע דריסה בירושלים לפני כשנה.הבית במחנה הפליטים שועפאט.עוד דיווחים ותמונות:http://rotter.net/forum/scoops1/269879.shtmlקרדיט לסרטון בטחון שדה.

‎Posted by ‎רוטר.נט – סקופים וחדשות‎ on‎ יום רביעי 2 דצמבר 2015

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אלף חיילים או אלף שוטרים?
  איך יאמינו לחארטות שלכם אם אתם סותרים את עצמיכם.
  ומה זה אמור להיות קשור אל כולם? ועוד לעשות מזה סרטון כאילו שזה אירוע חגיגי. סתם פרובוקטיבי.
  מה עם רוצחים "יהודים" שרצחו חפים מפשע? למה לא הורסים בתיהם ומגלים משפחותיהם למקום ממנו באו?

  בני |
  הגב