לאור פניית ליצמן: מד"א תאבטח את העצרת ללא תשלום

 

לאור פנייתו של חבר הכנסת הרב יעקב ליצמן הודיע מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין כי מאות כונני מד"א יאבטחו את מאות אלפי משתתפי עצרת התפילה ללא כל עלות * סוכם כי אלף מתנדבים חובשים כוננים ופרמדיקים של מד"א וארגוני ההצלה החרדיים הפועלים בשיתוף מד"א, יתפרסו לאורך כל צירי העצרת ויאבטחו את מאות אלפי המשתתפים * החפ"ק המשוכלל של מד"א יוצב לאורך הציר וממנו ינוהל מבצע האבטחה * ח"כ הרב יעקב ליצמן: "עם פנייתי למנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין הוא נענה לבקשה והורה על העמדת מבצע האבטחה ללא כל עלות"

> עצרת התפילה הענקית שתיערך ביום ראשון הקרוב תאובטח על ידי כאלף כונני מגן דוד אדום ומתנדבי ארגוני ההצלה החרדים הפועלים בשיתוף מד"א, ללא כל עלות, כך סוכם בין ח"כ הרב יעקב ליצמן למנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין.
בשיחה שקיים חבר הכנסת הרב יעקב ליצמן עם מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין הסביר הרב ליצמן לבין את משמעותה של עצרת התפילה ואת העובדה כי מדובר בעצרת המאחדת את כל הפלגים והזרמים במגזר החרדי בראשות מרנן ורבנן גדולי האדמו"רים, ראשי הישיבות והרבנים שליט"א.

לאור בקשתו של הרב ליצמן נעתר מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין והודיע כי מאות כונני ומתנדבי מד"א על האמבולנסים והציוד הרפואי יאבטחו את העצרת ללא כל תשלום.

על פי הנחיית מנכ"ל מד"א יוקם  חפ"ק וחדר מצב במטה מד"א במרחב ירושלים, שם יתכנסו ראשי ובכירי מד"א על מנת ללוות את מבצע האבטחה ופריסת הכוחות בשטח.

מאות מתנדבי מד"א ממרחב ירושלים ועוד מאות נוספים מבני ברק, בית שמש, ביתר, אלעד, פתח תקוה, מודיעין עילית, רחובות, כפר חב"ד ולכיש יגיעו לירושלים וייטלו חלק במבצע האבטחה המורכב הכולל מתנדבים, חובשים, כוננים ופרמדיקים מטעם מד"א שיתפרסו לאורך כל הציר שבו תיערך העצרת.

כוחות מד"א בשיתוף הארגונים: הצלה גוש דן, צוות הצלה, הצלה מודיעין עילית, הצלה בית שמש, הצלה ביתר, הצלה פתח תקווה, הצלה רחובות, הצלה כפר חב"ד והצלה לכיש יתפרסו לאורך הציר בעשרות אמבולנסים, אופנועים, נט"ן, אט"ן וג'יפים, ויעניקו מענה ראשוני לנזקקים לטיפול הרפואי. מסוק מד"א יעמוד במצב היכון על מנת להעניק סיוע במידת הצורך. מאות המתנדבים, הן המקומיים כמו גם הכוננים שיגיעו מכל רחבי הארץ יתרכזו במטה מד"א במרחב ירושלים, שם יקבלו הנחיות ברורות על פקודת המבצע ומשם הם ישובצו לשטח.

רכב  החפ"ק החדשני והמשוכלל של מד"א יוצב לאורך הרחובות שבהם יתאספו מאות האלפים ומשם ינוקזו הפניות שיתקבלו במוקד 101 במהלך העצרת.

חבר הכנסת הרב יעקב ליצמן: "עם פנייתי למנכ"ל מד"א אלי בין על אודות חשיבותה של העצרת המאחדת את כל המגזר החרדי והעובדה כי אין גורם מממן לעצרת, הוא נעתר לבקשתי והנחה את כוחות מד"א להעניק את מעטפת האבטחה הרפואית על שלל כוחותיה ויכולותיה המבצעיות של מד"א ללא עלות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.