"התחקירנית החרדית מותקפת מכל עבר"

העיתונאי ומעורר הסערות אמנון לוי, לא מצליח להבין מדוע התחקירנית החרדית שלו דידי שור מותקפת מכל עבר, ויש כאלו שרואים בה מטרה קלה ומכנים אותה "ציידת השטן", בעקבות כך הוא כתב פוסט מאשים במיוחד {אמנון לוי משיב אש}

העיתונאי ומעורר הסערות  אמנון לוי, לא מצליח להבין מדוע התחקירנית החרדית שלו דידי שור מותקפת מכל עבר, ויש כאלו שרואים בה מטרה קלה ומכנים אותה "ציידת השטן", בעקבות כך הוא כתב פוסט מאשים במיוחד. לפניכם הציטוט המלא

"בחודש האחרון, תחקירנית הסדרה "החרדיות" מצאה את עצמה בקדמת הבמה, מותקפת מכל עבר, בדרך כלל האש מופנית למגיש או למערכת, אבל היא אישה וחרדית וכנראה שיש מי שראה בה מטרה קלה. עיקר ההתקפות באו מעיתונאים ועסקנים חרדים, כינו אותה "ציידת חרדים", ״משתפת פעולה עם השטן״, ומה לא. ההתקפות לא נגמרו רק בה, גם המרואיינות הותקפו מכל עבר, כנראה כי גם הן נשים וגם הן חרדיות.
הבעיה, שזה לא פייר. שנים ארוכות אנחנו מכסים את המגזר החרדי וכל אותם משתלחים, עורכי עיתונים חרדים, בעלי אתרים, עסקנים, כולם כבר התראיינו אצלנו ואם לא התראיינו אז עזרו מאחורי הקלעים.

"ניסינו להבין מה השתנה, למה הפעם המרואיינות והתחקירנית מעוררות כל כך הרבה זעם כשלדעתנו כל אחת ואחת מהן מייצגת נאמנה את החוג ממנו הגיעה, התשובה, היא כמו בהתחלה, כי הן נשים והן חרדיות וכנראה שזה לא נאה שלא הגברים ייצגו את המגזר החרדי וזה, רק מאשש את מה שאנחנו אומרים בשבועות האחרונים.

"לשם המחשה של המתקפות, מצורף חלק מטור של יוסי אליטוב, עורך עיתון ״במשפחה״ החרדי (אותו אליטוב, אגב, התראיין אצלנו בעבר ולו לא היתה שום בעיה לייצג את המגזר החרדי כשהמצלמה כוונה אליו).

13433280_10207749120938295_8349818536724931631_o 13416892_10207749120498284_714694316650009033_o
"מה ששערורייתי יותר מכל הוא תופעת פשיטת הצוואר לשחיטה מצד אנשים תמימים או טיפשים שמשתפים פעולה… מדובר בהתנהגות מופקרת של אנשים חסרי אחריות… האם אותם מצטלמים לדעת שאלו רב מורה הוראה, ידיד מבין או בר סמכא בטרם ניגשו אל מצלמות הקלון?… איפה האחריות? עצוב גם, שאותן תכניות בדיה מגייסות ציידים בתוך הציבור החרדי שנשלחים לארוב לאנשים ולשכנעם. ..

הסטטוס מסתיים בציטוט מתוך עיתון משפחה: "ראוי שהללו יטמינו את פניהם בבושה בסידור התפילה, יזכרו את הדיבר "לא תענה ברעך עד שקר". היהדות החרדית משלמת בריבית את מחיר טיפשותם והפקרותם של בודדים שמכרו את כבודם ואת נשמתם לשטן".

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מי ממן את הכתבות הבזויות האלו? יש לי תחושה שהעקבות מובילות לארגוני הרפורמים ודומיהם…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אמנון לוי עזוב אותנו שחרר לחץ מספיק לתפוס אישה פצועה ואישה ממורמרת ולהכפיש בגללן את הציבור הכי הכי בריא בארץ .

  רבקי |
  הגב
 3. אמנון יליצן, רק שכחת לכתוב שהתחקירנית "החרא-דית" שלך הסתירה במזיד מהמרואיינות התמימות שהן יופיעו אצלך בתוכנית טלוויזיה…

  אחת שכמעט נפלה מהתחקירנית |
  הגב
 4. חילונים מסכנים

  הרסתם את כל התא המשפחתי יש אפס אימון אחד בשני
  מנהלים חשבונות נפרדים וכל אחד חי לעצמו

  מקנאים בציבור החרדי ?
  הדרך היא לא ע"י הוצאת דברים מהקשרם ובלבולי שכל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. אמנון

  אם אתה באמת מאמין במה שאתה משדר אולי תתן למישהו חרדי חכם חמש דקות שידור נקי בסוף הכתבה שהוא יוכל להציג צד שני ?
  אתה הרי לא תיתן את זה בחיים
  גם את הנשים שראיינת הם מעידות שצילמו אותם במשך שעות רבות שבהם היה להם הרבה הנאה ורגעים יפים ואתם הוצאת רק את הרגעים המלחיצים

  וגם אותם הצגתם בצורה מעוותת כשאתה נותן קישורים פשוט לא נכונים

  כשאשה אומרת ש"קשה לגדל עשרה ילדים" אתה אומר אתם רואים כמה היא סובלת… זה פשוט לא נכון, העובדה שזה קשה אף אחד לא חולק השאלה בשביל מה מקריבים בחיים, אחת בשביל קריירה וכסף והשניה בשביל משפחה שמחה וכך האלה כל ה"תחקיר"

  זה מורגש מבין כל שורה השנאה המגמתיות, ואח"כ אתה שואל למה הציבר החרדי לא מוכן לקבל את משתפי הפעולה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. הבעיה העיקרית והבסיסית של הכתבות של אמנון לוי היא שהוא מציג את החרדים כמתגוננים, עשינו משהו לא בסדר, לא חדר אלינו ה'אור' שלהם.
  צריך לצאת למתקפה הוגנת ואינטלגנטית שמשיבה מלחמה שערה!

  נחמיה |
  הגב