לאחר הטיש המריא האדמו"ר מקאמרנא לציון מייסד השלשלת

בשעות לפנות בוקר לאחר טבילה במקווה יצא האדמו"ר עם קבוצה של בני משפחה למסע הקודש, מסע הקודש יצאה לדרך עם 4 מטוסים ב-24 שעות.

כ"ק האדמו"ר מקאמרנא שליט"א ערך השבוע בבית מדרשו בירושלים טיש יאר צייט לרגל הילולת זקנו הרה"ק בעל ההיכל הברכה מקאמרנא מייסד השלשלת.
במהלך הטיש, שיתף כ"ק האדמו"ר את קהל חסידיו ומשתתפי טיש היאר צייט שהשנה לראשונה הוא ימריא מיד לאחר הטיש לפקוד את ציון זקנו ביום ההילולא. לאחר ברכת המזון כשהקהל עבר לברכת לחיים, ביקשו החסידים לשלוח קוויטל עם האדמו"ר שליט"א לאוהל האדמו"רים בקאמרנא שבאוקראינא. לאחר הטיש התעכב האדמו"ר עוד שעה ארוכה בה הגישו החסידים את הקוויטל לאדמו"ר.

בשעות לפנות בוקר לאחר טבילה במקווה יצא האדמו"ר עם קבוצה של בני משפחה למסע הקודש, מסע הקודש יצאה לדרך עם 4 מטוסים ב-24 שעות.
עם עלות השחר, בשדה"ת בן גוריון התפלל האדמו"ר תפילת שחרית לאחר מכן עלה לטיסה הראשונה במסע מישראל לקייב שבאוקראינה. לאחר שלוש וחצי שעות הטיסה נחתה בקייב. לאחר עיכוב של 4 שעות הטיסה הפנימית מקייב ללמברג (לבוב) יצאה לדרך. לאחר שעה של טיסת פנים הגיעו משתתפי המסע בראשות האדמו"ר ללמברג משם יצאו משתתפי המסע ברכבים פרטיים בנסיעה לעיירת קאמרנא.

לקראת אחה"צ, הגיעו משתתפי המסע לבית החיים בקאמרנא שם מסר האדמו"ר שיעור בספר היכל הברכה של בעל ההילולא, לאחר מכן התחילו באמירת ספר תהילים והזכרת שמות, כ"ק האדמו"ר שליט"א הנוהג להכניס את הקוויטלאך שמוסרים לו במהלך השנה לציון זקנו הרה"ק בעל ההיכל הברכה זצוק"ל.
בסיום התפילה הוכן בחצר הציון מעמד ההדלקה, האדמו"ר שליט"א הדליק את המדורה כשהקהל פוצח בשירה "תורתו מגן לנו…הוא ימליץ טוב בעדנו" לאחר שעה של ניגיוני התעוררות בחצר הציון, בין הבתים העתיקים בעיריית קאמרנא בולטת ההויף של האדמו"ר צוק"ל במרכז העיירה.
מקאמרנא ללמברג, משתתפי המסע פנו לבית הכנסת העתיק בלמברג שם התפללו תפילת ערבית וספירת העומר, במקום נערכה סעודה כיד המלך למשתתפי המסע, משם בטיסת פנים לקייב וטיסה בינלאומית לתל אביב חזרו משתתפי המסע לישראל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.