אובמה הזמין את טראמפ לבית הלבן

נשיא ארה"ב המכהן ברק אובמה הזמין את נשיא ארה"ב הבא דונאלד טראמפ לפגישת עבודה רשמית בבית הלבן ביום חמישי. עוד נמסר כי בשיחת הטלפון אובמה בירך את טראמפ על הניצחון. { חילופי שלטון}

לאחר שאובמה הוציא את כל  האנרגיות  להביא לבחירתה  של הילרי קלינטון לתפקיד מזכירת המדינה וכשל- אובמה מתפייס עם הנשיא הבא טרמאפ.

בהודעה הבית הלבן,  נשיא ארה"ב המכהן ברק אובמה הזמין את נשיא ארה"ב הבא דונאלד טראמפ לפגישת עבודה רשמית בבית הלבן ביום חמישי. עוד נמסר כי בשיחת הטלפון אובמה בירך את טראמפ על הניצחון.

"הבטחת העברה תקינה של הכוח היא אחת המטרות העיקריות… פגישה עם הנשיא הנבחר היא הצעד הבא", נמסר.

אובמה, שהזמין גם את המועמדת הדמוקרטית לבית הלבן, צפוי להתייחס לתוצאות הבחירות בהמשך היום.

מוקדם יותר התקשר אובמה לטראמפ על מנת לברך אותו בעקבות ניצחונו בבחירות. "הייתה להם שיחה מאוד חמה", סיפרה מנהלת הקמפיין של טראמפ. "הנשיא בירך אותו והם סיכמו לעבוד יחד".

טראמפ: "נחדש את החלום האמריקני"

הבוקר נשא טרמאפ הבוקר את נאום הניצחון שלו במטה שלו במלון הילטון בניו יורק. "זה הזמן שלנו, דמוקרטים ורפובליקנים, להתאחד למען המדינה", אמר טראמפ לתומכיו הנלהבים. "אהיה נשיא של כל העם, אני מבטיח שלא אאכזב".

"קיבלתי שיחה מהילרי קלינטון", הוסיף טראמפ. "היא בירכה אותנו ואת הניצחון שלנו, ואני בירכתי אותה ואת משפחתה על קמפיין קשוח מאוד. היא נאבקה קשה מאוד. הילרי עבדה במשך תקופה ארוכה וקשה מאוד ואנחנו חייבים לה חוב גדול על שירותה למען המדינה שלנו".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.