לאחר העוקץ: "שעה טובה" חוזר למדפים

לאחר הפרסום באקטואליק: קבוצת רוכשים החליטו לרכוש את העיתון, השבועון יופיע בדוכני העיתונים משבוע הבא.

אחרי שחשפנו כאן שהעיתון 'שעה טובה' נמצא בקריסה עקב החובות הרבים שהצטברו – החל משבוע הבא העיתון יופיע במדפי החנויות.

גורמים במערכת 'שעה טובה' מודים בשיחה לאקטואליק כי "לאחר הפרסום ב'אקטאוליק' הגיעו מספר קבוצות רוכשים והתעניינו על האופציה לרכישת העיתון". המגעים בין הצדדים הבשילו לכדי עסקה ממשית, העיתון יופיע בדוכני העיתונים החל משבוע הבא.

בעוד "בקהילה ומשפחה" המתחרים דורשים 20 שחי עבור השבועון , שעה טובה יעלה רק 10 שקל.

כזכור, לפני כחודש, חשפנו שהעיתון החרדי 'שעה טובה' נעקץ לאחרונה בסכום כסף גדול ומתמודד עם קשיים כלכליים גדולים, שהשבוע אף הובילו להפסקת הוצאתו לאור.

קוראיו הקבועים של השבועון החרדי הוותיק, היוצא לאור משנת תשנ"ג, ראו בשבועות האחרונים כיצד בהדרגה לא צורף לעיתון מוסף הנשים, ונמכרו – במחיר הרגיל – יחד עם המגזין ומוסף החדשות והילדים. השבוע, הקוראים כבר לא נתקלו כלל בעיתון בחנויות – מאחר וזה הפסיק השבוע לצאת לאור.

בשיחה עם 'אקטואליק' מספר מו"ל ועורך העיתון, אשר צוקרמן: "חווינו לאחרונה עקיצה כלכלית כואבת מאד, לאחר שהחברה המפיצה את העיתונים שלנו בארה"ב ובאירופה שילמה לנו בצ'קים דחויים בסכום של 6 ספרות, ואלו חזרו לאחרונה. נגרם לנו נזק זמני בסכום של -700,000 ₪ שמונע מאיתנו להוציא את העיתון לאור".

לצד זאת, צוקרמן הוסיף כי "אני מקווה מאד שתוך חודש-חודשיים נתגבר על הבעיה הכלכלית ונוכל להמשיך להוציא את העיתון לאור".

עיתון 'שעה טובה' הוא עיתון חרדי שנחשב לימני מאד. בשנים האחרונות הוא מזוהה עם מפלגת 'יחד' של הגר"מ מאזוז ואלי ישי, ומרבה לראיין את אנשיהם.

בסקרים האחרונים של TGI הוא זוכה לחשיפה נמוכה מאד, כאשר בסקר האחרון של TGI הגיע לשפל של 1.8 אחוז חשיפה במגזר החרדי, ובכך הפך לעיתון הכי פחות נקרא במגזר החרדי (מול 21 אחוזי חשיפה ל'משפחה', למשל).

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.