לאחר חודשיים: לוחמי ימ"מ חיסלו את המחבל מברקן

הותר לפרסום כי הלילה (רביעי) בתום פעילות מודיעינית ומבצעית מאומצת של שירות הביטחון הכללי בשיתוף צה״ל ומשטרת ישראל, חוסל במהלך ניסיון מעצרו המפגע אשרף נעאלוה אשר ביצע את פיגוע הירי באיזור התעשיה ברקן (7/10/18) בו נרצחו קים לבנגרונד-יחזקאל וזיו חג'בי ז"ל

הותר לפרסום כי הלילה (רביעי) בתום פעילות מודיעינית ומבצעית מאומצת של שירות הביטחון הכללי בשיתוף צה״ל ומשטרת ישראל, חוסל במהלך ניסיון מעצרו המפגע אשרף נעאלוה אשר ביצע את פיגוע הירי באיזור התעשיה ברקן (7/10/18) בו נרצחו קים לבנגרונד-יחזקאל וזיו חג'בי ז"ל ואזרחית ישראלית נפצעה באורח בינוני. המפגע היה חמוש בעת הגעת הכוחות למקום בו הסתתר.

איתורו של המפגע הלילה, אשר בוצע ע"י כוחות שב״כ, ימ״מ וצה״ל, הוא שיאו של מאמץ מתמשך מאז הפיגוע במהלכו, הוביל שב"כ מבצע מודיעיני רחב היקף, שכלל הפעלת יכולות מודיעיניות, מבצעיות וטכנולוגיות שונות, במסגרתן נעצרו ונחקרו על ידי שב"כ מספר חשודים אשר סייעו או היו מודעים לפעילותו של המפגע. כלל העצורים הועברו לחקירת שב"כ, חלקם כבר הועמדו לדין.

מחקירות העצורים עלה כי בכוונת המפגע אשרף נעאלוה, היה לבצע פיגוע נוסף, אשר למעשה נמנע עם סיכולו של המפגע הלילה.

"כוחות הביטחון ימשיכו לפעול בנחישות למיצוי הדין עם מבצעי פיגועים או אלו אשר סייעו להם ולשמירה על ביטחון אזרחי מדינת ישראל", מסר דובר צה"ל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.