לאחר מוות בעריסה: מטפלת חרדית נעצרה בחשד להתעללות

האשה חשודה כי התעללה בפעוטות במסגרת מעון שהפעילה בביתה בירושלים ללא רישיון.

החקירה החלה לפני כחודש, אז דיווחה המטפלת בעצמה לרשויות על מקרה של מוות בעריסה בתוך המעון שהיא מנהלת

אישה מפורסמת במגזר החרדי נעצרה אתמול לחקירה על ידי חוקרי מרחב מוריה בחשד להתעללות ולהזנחה של פעוטות – כך מפרסם יוסי ב'וואלה'.

האשה חשודה כי התעללה בפעוטות במסגרת מעון שהפעילה בביתה בירושלים ללא רישיון.

החקירה החלה לפני כחודש, אז דיווחה המטפלת  בעצמה לרשויות על מקרה של מוות בעריסה בתוך המעון שהיא מנהלת. לאחר חקירה של המשטרה התברר לחוקרים כי המטפלת מאפשרת טיפול בעשרות ילדים בביתה ללא רישיון וללא פיקוח.

בין הילדים המטופלים בביתה משפחות מוכרות וקרובים משפחה של רבנים. החשודה הודתה כי המקום אכן הופעל ללא רישיון, אך דחתה את הטענות בדבר התעללות שיוחסו לה.

היום הובאה המטפלת לבית משפט השלום בירושלים לדיון בתנאי שחרורה, ושם הוחלט לשחרר אותה בתנאי שלא תעסוק במקצוע במשך 180 יום.

פרקליטה, עו"ד יאיר גולן, ביקש בדיון שלא לטפול עליה חשדות להתעללות ולא לקשור בין העבודה כי העסק לא הי  ברשיון, "השמרטפית היא ממשפחה מכובדת מאוד", אמרו גורמים בסביבתה .

עו"ד גולן מסר בתגובה לוואלה: "מדובר באישה צדיקה שמנהלת זה שנים שירותי שמרטפות בביתה עבור תינוקות וילדים קטנים. כל ההורים רואים בה אשת חסד גם היום. אין שום טענה של התעללות או הזנחה פיזית או נפשית. אנו לא חולקים על כך שהיא לא עומדת בתנאים של משפחתון".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.