לאחר ייסורים: נפטרה רעייתו של ח"כ יהודה גליק

רעייתו של ח"כ יהודה גליק, יפה (יפי) בת לאה, השיבה את נשמתה הבוקר לבית עולמים

‏ברוך דיין האמת: רעייתו של ח"כ יהודה גליק, יפה (יפי) בת לאה, השיבה את נשמתה הבוקר לבית עולמים. גליק לא ישתתף היום בדיון על חוק המרכולים בעקבות האבל.

אשתו של גליק חוותה בשנים האחרונות מספר משברים, לאחר שבעלה אושפז במצב קשה – היא נאלצה להתמודד עם מספר מקרים טרגיים במשפחתה – מה שהעיב על מצב רוחה.

‏לפני כחצי שנה יהודה גליק מצא את עצמו באותו בית חולים,  באותה מחלקה עם אותו צוות רופאים – הפעם מול אשתו שנלחמת על חייה בבית החולים שערי צדק בירושלים.

לפני שנתיים וחצי זעקה יפי גליק לעם ישראל להתפלל למען בעלה, יהודה גליק, שנורה בידי מחבל.

יהודה, שהוא חבר כנסת, ביקש הפעם תפילות – למען אשתו, שעברה אירוע מוחי ומצבה הוגדר קשה.

"אני זקוק לה- ידה לא משה מתוך ידי- ואני מבקש מכל הציבור להתפלל עבורה. הוא אומר בראיון ליאיר שרקי בערוץ 2, "אני מקבל תמיכה גדולה מהציבור, הרופאים כבר אמרו שהמצב הכי טוב שיהיה נזק קבוע- אך הניסים הגלויים והתפילות הוכיחו שהכל ישתנה לטובה".

על סידורי ההלוויה תצא הודעה בהמשך.

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יתכן שהיא נחשבת "קדושה" שנעקדה על קידוש ה'

  יתכן שהיא נחשבת "קדושה" שנעקדה על קידוש ה' – מכיון שהיא עמדה לימין בעלה במסירות נפשו על כיבוש הר הבית, למרות ההתנכלויות מצד הערבים -שבסופו של דבר הכריעו את רוחה ומצב בריאותה.
  ואם זה גרם למותה – הרי שהיא "קדושה" שנעקדה על קידוש ה' – שאין לך קידוש ה' יותר מכיבוש הר הבית.

  י |
  הגב
  • הזוכה ומזכה את הרבים הרה"ח הגאון חסיד בעלזא ר' מנשה ישראל רייזמן שליט"א ה"יודע דעת עליון" כמו בלעם הרשע, יגיד אחרי שגאב"ד לונדון הרב פאדווא פונה מביתו לבית חולים לאחר קשיי נשימה, שזה בגלל שהספיד את מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצ"ל בעצרת הגדולה שנערכה ב'יסודי התורה' בלונדון. ובשמים לא שמחים עם זה שהוא חילל שם שמים ברבים. הלא יש דין ויש דיין. ובמקום חילול השם אין חולקין כבוד לרב..

   הזוכה ומזכה את הרבים הרה"ח הגאון חסיד בעלזא ר' מנשה ישראל רייזמן שליט"א ה"יודע דעת עליון" כמו בלעם הרשע, יגיד עכשיו אחרי שגאב"ד לונדון הרב פאדווא פונה מביתו לבית חולים לאחר קשיי נשימה, שזה בגלל שהספיד את מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצ"ל בעצרת הגדולה שנערכה ב'יסודי התורה' בלונדון. ובשמים לא שמחים עם זה שהוא חילל שם שמים ברבים. הלא יש דין ויש דיין. ובמקום חילול השם אין חולקין כבוד לרב..

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 2. תודה לכל הוברי שמים, שיודעים היטב דעת עליון. קשוט עצמך. ואל תדין אדם עד שתגיע למקומו.

  אם לא היה נסמך על רבנים אורתודוכסים, דבריך היו נשמעים.
  אולי אינך מסכים עם כבוד הרבנים שלו,
  אך אין עליו תלונות מאחר שהוא הולך על פי דברי רבותיו.
  ונראה לי שבשעה זו (ובכל שעה) זה לא נכון לדבר אישית על האיש.

  תמיד אפשר לבקר בכבוד ובענייניות את מעשיו.

  ואני חושב שאתה לא רוצה להגיע למקומו.... |
  הגב
  • אין שום רב בעולם שמתיר עלית הר הבית

   .

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 3. שיפסיק לעלות להר הבית וייעצר המגיפה, העולה על מקום קדש קדשים דינו מוות משמים. ויהודה גליק חייב כרת שעולה להר הבית ואשתו אולי כפרתו. אני מציע לח"כ גליק לעשות במשך ימי השבעה, חושבים על האסונות שפוקדים אותו ולחשוב למה זה קורה לו? בתחילה התנקשו בו אך בחסדי ד' הוא שב לחיים, לאחר מכן אשתו חלתה קשה ומן הסתם בורא עולם ציפה שיעשה תשובה ויפסיק להכשיל את עם ישראל בעלייה להר הבית ובכל זאת המשיך להתעקש. והקב"ה ניצח אותו רשע. כמובן שאינני מבין במהלכי שמיים. רק הרב רייזמן חסיד בעלזא יודע דעת עליון כמו בלעם, אך לעשות חשבון נפש ולהתבונן תסכימו אתי שיש כאן מקום לגליק.

  שיפסיק לעלות להר הבית וייעצר המגיפה, העולה על מקום קדש קדשים דינו מוות משמים. ויהודה גליק חייב כרת שעולה להר הבית ואשתו אולי כפרתו. אני מציע לח"כ גליק לעשות במשך ימי השבעה, חושבים על האסונות שפוקדים אותו ולחשוב למה זה קורה לו? בתחילה התנקשו בו אך בחסדי ד' הוא שב לחיים, לאחר מכן אשתו חלתה קשה ומן הסתם בורא עולם ציפה שיעשה תשובה ויפסיק להכשיל את עם ישראל בעלייה להר הבית ובכל זאת המשיך להתעקש. והקב"ה ניצח אותו רשע. כמובן שאינני מבין במהלכי שמיים. רק הרב רייזמן חסיד בעלזא יודע דעת עליון כמו בלעם, אך לעשות חשבון נפש ולהתבונן תסכימו אתי שיש כאן מקום לגליק.

  חשבון |
  הגב
 4. יהודה גליק חייב כרת שעולה להר הבית ואשתו כפרתו

  יהודה גליק חייב כרת שעולה להר הבית ואשתו כפרתו

  יהודה גליק חייב כרת שעולה להר הבית ואשתו כפרתו |
  הגב