לאחר נתק של שנתיים: ליברמן וליצמן השלימו

לאחר עליות ומורדות, השפלות וביזיונות, וחילופי דברים קשים בין השניים הסתיים הערב (ד') סוף סוף נתק של כמעט שנתיים בין יו"ר מפלגת 'ישראל ביתנו' אביגדור ליברמן לשר הבריאות יעקב ליצמן. השניים נפגשו הערב במזנון הכנסת במשך דקות ארוכות. את המגעים והתיווך לקראת הפיוס הנוכחי ריכז מקורבו של ליצמן יועץ התקשורת קובי איזק, וחברת הכנסת אורלי לוי אבוקסיס מ'ישראל ביתנו'

לאחר עליות ומורדות, השפלות וביזיונות, וחילופי דברים קשים בין השניים הסתיים הערב (ד') סוף סוף נתק של כמעט שנתיים בין יו"ר מפלגת 'ישראל ביתנו' אביגדור ליברמן לשר הבריאות יעקב ליצמן. השניים נפגשו הערב במזנון הכנסת במשך דקות ארוכות.

ל"קוקר" נודע כי השניים נפגשו לפגישה קצרה במזנון הכנסת במהלך הדיונים המרתונים בכנסת בעניין התקציב, ליצמן עצמו סירב למסור פרטים לאחר הפגישה, אך מקורבים לשניים הגדירו אותה כ"מוזרה". השניים כמעט ולא דיברו מאז הבחירות לראשות עיריית ירושלים לפני כמעט שנתיים.

את המגעים והתיווך לקראת הפיוס הנוכחי ריכז מקורבו של ליצמן יועץ התקשורת קובי איזק, וחברת הכנסת אורלי לוי אבוקסיס מ'ישראל ביתנו'.

ליברמן תקף קשות את ליצמן לאחר הבחירות לעיריית ירושלים שלדבריו בגד בו כאשר הבטיח כי יתמוך במועמדו משה ליאון כשבסופו של דבר בחר בברקת "כל הסיפורים שהמציא אחר כך על כך שאמר לנו שאם יהיה מועמד חרדי לא יוכל לתמוך בליאון- כל זה לא היה ולא נברא, זה רק מוכיח שמי שבוגד פעם בוגד תמיד וכמו שבבחירות הקודמות הוא בגד בפרוש והלך עם ברקת כל עשה עכשיו לליאון". אמר ליברמן.

הקרע בין ליברמן לליצמן צץ רק לאחרונה כאשר ביהדות התורה סברו כי ליברמן, באמצעות תמיכת סיעתו בחוק הנורווגי, "נוקם" בח"כ ליצמן על שהקהילה אותה הוא מייצג – חסידות גור – תמכה בבחירות האחרונות לעיריית ירושלים בניר ברקת ואף הובילה לבחירתו על פניו של איש מפלגתו משה ליאון.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.