לאחר עצירת ספירת הקולות יחימוביץ' דורשת בחירות חוזרות

יחימוביץ: "הייתי שמחה ושלמה עם עצמי לצאת למצלמות בבוקר ולהגיד שאני מכבדת את הכרעת הבוחר – אבל אעשה שקר בנפשי אם אתן למסכת השקרים הזו לעבור".

נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט איתן אורנשטיין, הורה אמש  לעצור לאלתר את ספירת הקלפיות בבחירות להסתדרות,וזאת בשל חשש לזיופים.

ח"כ שלי יחימוביץ' הסבירה הבוקר בראיון לרשת ב' מה עמד מאחורי העתירה. "יש אלפי עדויות של רמאות וזיופים מאוד יצירתיים, מובנים ומתוכננים", אמרה יחימוביץ'.

יחימוביץ המשיכה ותיארה, "משאית יוצאת מחיפה עם קלפיות מחצות ומגיעה לת"א רק ב-10:30 בבוקר, מטיילת כל הלילה", הסבירה ,"הקלפיות לא מאובטחות, פתוחות, ללא אזיקונים.

כל הקלפיות מגיעות במרוכז למקום ספירה פורמלי לכאורה, ביהוד. ואז מתגלה לפתע שלא מדובר במקום נייטרלי, אלא במטה של ניסנקורן".

יחימוביץ' שבה ואמרה כי תדרוש בחירות חוזרות, "בכל פעם שהפסדתי, אני לא חושבת שיש פוליטיקאי אחר שאמר כמוני, "אני מקבל את ההכרעה", הוסיפה. "אבל כאן היתה מערכת אלימה ושיטתית על הבוחר.

הייתי שמחה ושלמה עם עצמי לצאת למצלמות בבוקר ולהגיד שאני מכבדת את הכרעת הבוחר – אבל אעשה שקר בנפשי אם אתן למסכת השקרים הזו לעבור".

מנגד, בריאיון לגלי צה"ל הדף יו"ר ההסתדרות ניסנקורן את דברי יחימוביץ'. "זהו מסע הסתה שקרי", הבהיר, "בואו לא ניתן להחלטה של השופט משמעות שאין בה".

מסיעת 'עוגנים' בראשות  ניסנקורן נמסר בתגובה רשמית: "מרגע לרגע מתברר שהקשר של יחימוביץ' עם העולם אובד. היא ממשיכה להילחם בצורה פתטית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.