לאחר שהתמוטטה: הילרי קלינטון חוזרת לשטח: "לעולם לא אפרוש גם כשהמצב יהיה קשה"

ארבעה ימים לאחר ההתמוטטות שפורסמה בכל הרשתות והביאה לתפנית דרמטית בסקרים, הילרי קלינטון שבה לקמפיין בשטח. "אתם שומעים הרבה הכפשות – אני לעולם לא אוותר, לעולם לא אפרוש גם כשהמצב יהיה קשה. אני אעמוד בהצהרותיי ואוודא שהיריב שלי יעמוד בשלו", אמרה במהלך הנאום בצפון קרוליינה.. צפו

ארבעה ימים לאחר ההתמוטטות שפורסמה בכל הרשתות והביאה לתפנית דרמטית בסקרים, הילרי קלינטון  שבה לקמפיין בשטח. "אתם שומעים הרבה הכפשות – אני לעולם לא אוותר, לעולם לא אפרוש גם כשהמצב יהיה קשה. אני אעמוד בהצהרותיי ואוודא שהיריב שלי יעמוד בשלו", אמרה במהלך הנאום בצפון קרוליינה.

בתום הנאום הושמע באולם שירו של ג'יימס בראון "I feel good" – כמסר הומוריסטי לאחר השמועות הרבות על מצבה.


"תענוג להיות פה בגרינסבורו, אני רוצה להודות לכולם. זה מרגיש מעולה לחזור למסע הקמפיין", אמרה בנאום הקאמבק שלה.

קלינטון  התייחסה למצבה הבריאותי. "כמו שאתם אולי יודעים, לאחרונה היה לי שיעול שהפך לדלקת ריאות. ניסיתי למשוך ולהמשיך, אבל בסוף נאלצתי להודות שכמה ימי מנוחה ייטיבו איתי".

"אני לא רגילה לקחת דברים בקלות, כשיש שני חודשים עד ליום הבחירות, הבית הוא המקום האחרון שרציתי להיות בו – אבל מתברר שכמה ימים לעצמי עשו לי טוב. חשבתי, דיברתי עם חברים, התגבשתי עם הכלבים. זו הייתה מתנה, זה נתן לי זמן להרהר ולחשוב ולהתחבר מחדש למטרת הקמפיין – אנשים כמוני ברי מזל", הוסיפה המועמדת.

 

קלינטון הוסיפה: "כשאני לא חשה בטוב, אני יכולה להישאר בבית. מיליונים באמריקה לא יכולים – הם יפסידו שכר או שיילכו לעבודה חולים. לרבים עדיין אין ביטוח, או שיש להם אבל יקר להשתמש בו – אז הם לוקחים סירופ ומקווים שהשיעול והווירוס ייעלמו. הורים רבים שעובדים לא יכולים להרשות טיפול רפואי לילדים, אז אם הם חולים אין להם תכנית גיבוי".

"נזכרתי עבור מי אני מתמודדת ומה הסיבה שנכנסתי למרוץ – עבור כל מי שמתקשה לדאוג למשפחתו, כל מי שנפל וקם, עבור הקהילה הגאה שמופלית כאן בצפון קרוליינה ועבור הילדים", הבהירה לקול תשואות הקהל. "הבחירה האמיתית היא על חיי הילדים שלנו, על הדרך בה המדינה שלנו תיראה – זה לא קרב בין רפובליקנים ודמוקרטים. אני לא נותנת שואו כמו היריב שלי, אבל אני ממשיכה להגיד את העמדות שלי בכל מקום אליו אני מגיעה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.