לאחר שנים: 'גאון יעקב' משנה פנים(גלריה)

ישיבת 'גאון יעקב' המיתולוגית השוכנת במרכז בני ברק משנה את פניה ותרחיב את בית המדרש, חדרי השיעורים והפנימיות. ראשי הישיבה קיבלו את ברכתו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן.{היסטוריה בבני רק}

היסטוריה בבני ברק: הישיבה המיתולוגית 'גאון יעקב' שברחוב נחמיה בבני ברק עוברת שינוו מראה פנים, בית המדרש וחדרי השיעורים יורחבו, חלקים מהפנימיה ייהרסו ובמקום ייבנו חדרים גדולים ומרווחים. אמש ביקרו ראשי הישיבה יחד עם הקבלן וצוות הבנייה לקבל את אישורו וברכתו של מרן רה"י הגראי"ל שטיינמן.

אין זה סוד שישיבת 'גאון יעקב' שבראשות הגאון רבי זאב ברלין ובנשיאות מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן התרחבה בשנים האחרונות, והמצב הגיע עד כדי כך שבשנים האחרונות בימים הנוראים והחגים בית המדרש הממוקם בלב בני ברק צר מלהכיל את כמות התלמידים והבוגרים, ואף בימיות השנה צר המקום מלהכיל את כל התלמידים.

אמש נכנסו ראשי ורבני הישיבה יחד עם הקבלן הממונה על הבניה וצוות הבנייה המקצועי למעונו של מרן ראש הישיבה הרב שטיינמן ופרסו בפניו את פקטי ההרחבה על מנת לקבל את אישורו, הגראי"ל נשאל על כך שהבנייה תימשך בימי ספירת העומר האם מדובר בדבר ראוי, הגראי"ל השיב כי מודבר בצורך להרחיב מקום תורה ונתן את אישורו לבנייה.

ל'קוקר' נודע כי כבר בימים אלו יחל השיפוץ שיימשך בימים הקרובים בתקווה שעד הימים הנוראים הקרובים יוכלו תלמידי הישיבה ליהנות מהמתחמים החדשים המורחבים שייבנו. בחודשים הקרובים ילמדו תלמידי הישיבה בדוחק בצל רעשי הבנייה עד להשלמתה.
DSC_9192

DSC_9190

DSC_9183

DSC_9190

DSC_9183

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.