לאחר שנים של מריבות: פסגת השלום מתרחשת

לאחר שנים של מריבות ומאבקים בלתי פוסקים בין דרעי לרב עמאר, בשעה זו מתקיימת הפסגה המשולשת בה משתתפים: הגר"ש עמאר, אריה דרעי, והרב יצחק יוסף. תיעוד ראשוני

לאחר שנים של מריבות, הכפשות ומאבקים בלתי פוסקים בין דרעי לרב עמאר, בשעה זו מתקיימת הפסגה המשולשת בה משתתפים: הגר"ש עמאר, אריה דרעי, והרב יצחק יוסף.

לאקטואליק נודע כי הרב עמאר צפוי לשוחח בקרוב עם הרב מאזוז ואלי ישי בניסיון להביא לשלום אמת בצבור הספרדי. ישי עצמו ידע מהמגעים לשלום לאחר שהרב עמאר עידכן את הרב מאזוז שהודיע כי אם ישי לא חוזר לשס – אין שלום.

מוקדם יותר דווח כי יו"ר שס אריה דרעי נפגש עם הגר"ש עמאר במהלך סוף השבוע האחרון וסיכם לאחות את הקרעים שנזרעו במרוצת השנים האחרונות בין הצדדים, השניים ייפגשו שוב הערב יחד עם הראשון לציון ויסכמו על סיום הסכסוך בציבור הספרדי. הפגישה סוללת, את הדרך לשלום בציבור הספרדי בו יכריזו הערב (שלישי) כל הצדדים על סוף עידן המחלוקת. לאקטואליק נודע כי גם הגר"מ מאזוז עודכן בסוף השבוע על סיום המחלוקת.

הכתב יעקב ריבלין צייץ בטוויטר: "חמישה אנשים בלבד ידעו לאורך כל החודש וחצי על המו"מ החשאי: הרב עמאר, רעייתו מזל, השר דרעי, היועץ יענקי ביכלר המתווך מצד ש"ס ואלי מלכה המתווך מצד הרב עמאר".

גורם בכיר בבית הרב עמאר שהיה מעורה במהלך אומר בשיחה לאקטואליק על הרגע ההיסטורי כי גם תנועת יחד תכלל בהסכם השלום. "הפגישה החלה ביום חמישי, וגם יידענו את הרב מאזוז, מדובר במהלך רציני, כולם רוצים שהשלום הזה יחזיק בע"ה לאורך זמן. הגיע הזמן להתחיל דף חדש".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי חושב שהספרדים תמימים.כבר לא! מר מכלוף

  הציבור רוצה לראות את נאמן מרן אלי ישי ואת ממשיך דרכו של מרן הרב מאיר מאזוז שליט"א!! ולא הצגות שלך מר מכלוף

  מרוקאי מפוקח |
  הגב
 2. זה נראה ניחום אבלים ליפה ואריה דרעי

  הכתב אישום מוכן ושניהם הולכים לשבת בכלא .חייבים לנחם את הגנבים

  מכלוף האומלל. |
  הגב