לאחר ששוחרר: רבה של בית וגן הגיע לקבל את פניו של עורך 'הפלס'

לאחר שבוע מאחורי הסורגים עורך עיתון 'הפלס' נתי גרוסמן שוחרר למעצר בית תחת מגבלות. מחוץ לביתו ברחוב בית וגן בירושלים נערכה לו קבלת פנים חמה. צפו

לאחר שבוע מאחורי הסורגים: עורך עיתון 'הפלס' נתי גרוסמן שוחרר למעצר בית תחת מגבלות. מחוץ לביתו ברחוב בית וגן  בירושלים נערכה לו קבלת פנים חמה למי שמכונה "כאחד המוחות" שעומדים מאחורי ההפגנות של הפלג הירושלמי..

‏בקבלת הפנים השתתף רבה של שכונת בית וגן הרב עזריאל אוירבך, וכן כמה עשרות פעילי הפלג הירושלמי שקיבלו את פניו בשירה ובריקודים.

בשעה 18:00 יתקיים הדיון בבקשת הערעור של המשטרה שביקשה להאריך את מעצרם של ראשי 'הפלס,'ושם יחליטו השופטים האם לקבל את בקשת המשטרה או שמא העצורים יישארו בביתם תחת מגבלות.

בניגוד לחוות הדעת המשטרתית, בית המשפט המחוזי בלוד הורה לשחרר את עורך הפלס נתי גרוסמן למעצר בית . כמו כן,  הורה בית המשפט לשחרר  את מנכ"ל העיתון שמוליק אלישיב ומנהל קו ההטרדות אברהם טריגר לבתיהם. המשטרה ביקשה צו עיכוב ביצוע שיאפשר לה לערער לעליון על ההחלטה,

כאמור, בניגוד להמלצת המשטרה שדרש להאריך את מעצרו של גרוסמן ב-7 ימים,  בית המשפט בלוד דחה את החלטת בית משפט השלום והורה לשחרר את גרוסמן אלישיב וטריגר.

פרקליטו של גרוסמן עורך הדין יאיר גולן אמר בבית המשפט בלוד כי גרוסמן לא מתכוון לשבש את החקירה. גולן הסביר כי "המשטרה לא הצליחה להביא הוכחות לכך שגרוסמן מהווה סכנה" וכי "גרוסמן בעל עבר פלילי נקי, עובדה  שלא מצדיקה את הארכת מעצרו כפושע מסוכן"

צילומים דוסינייעס: ‏Moshe Blau מחאת החרדים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.