לאחר 7 שנים: האב נפגש עם בנו הקצין (וידאו)

עין לא נותרה יבשה כאשר החייל המצטיין חנוך אגרה פגש את אביו אותו לא ראה במשך שבע שנים. צפו { בבית הנשיא}

במשכן הנשיא בירושלים ארחו נשיא המדינה ריבלין ורעייתו את חגיגת יום העצמאות המרכזית "כל ישראל מירושלים" ובמהלכה הוענקו תעודות ל-121 חיילים מצטיינים מהיחידות השונות. עין לא נותרה יבשה כאשר החייל  המצטיין חנוך אגרה פגש את אביו אותו לא ראה במשך שבע שנים. בשיחה עם חדשות 2 Online סיפר אגרה על הגעגועים לאביו, ועל החוויות שהספיקו לעבור מאז שנפגשו שוב.

"אני עדיין מתרגש, לא ציפיתי, לא ידעתי שום דבר על ההפתעה", סיפר אגרה בהתרגשות. "היו לי מלא הפתעות: גם מצטיין נשיא לא ציפיתי להיות, שזאת הייתה שמחה גדולה, ואז אבא שלי הגיע וזה עוד שמחה אז זה ממש מרגש אותי".

"אבא אמר לי שהמדינה שלנו קיבלה אותו כמו מלך כשהוא הגיע לארץ. זה היה הפתעה ממש גדולה גם בשבילו, הוא הצטער שהוא לא מבין עברית, אבל אנחנו מתרגמים לו את הכל". אגרה סיפר כי בדיעבד גילה שאמו סיפרה לאביו על ההצטיינות: "אימא התקשרה ואמרה לאבא שלי שאני מקבל מצטיין נשיא ורק בגלל זה הוא בא לראות אותי", סיפר.

הפגישה נערכה בלשכתו של הנשיא בנוכחות הרמטכ"ל גדי איזנקוט והנשיא ריבלין. "אתה צריך להיות גאה מאוד בהישיגים שלו", אמר איזנקוט לאב. "הוא לא היה יכול להגיע לשם בלי החינוך מהבית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.