לאן חותר אלי ישי?

בימים האחרונים נושבת רוח חדשה מבית מדרשו של ישי שבעבר היה מקרוב לנתניהו וכיום לא מהסס לתקוף אותו מעל כל במה. { תוקף את נתניהו ונערך לבחירות }

האם יו״ר יחד וסגן ראש הממשלה לשעבר אלי ישי מתכנן להקים מפלגה חדשה? בימים האחרונים נושבת רוח חדשה מבית מדרשו של ישי שבעבר היה מקרוב לנתניהו וכיום לא מהסס לתקוף אותו מעל כל במה.

במערכת הפוליטית גורסים כי יתכן כי ישי יחבור למפלגת מרכז ימין סטייל כחלון-  סער שתאגף את ראש הממשלה מימין.

"חבל שנתניהו לא ניצל את ביקורו באפריקה לחתימת ברית ערים תאומות בין תל אביב לסודן", תקף ישי הבוקר את נתניהו בכל הנוגע לסוגיית הפליטים

ישי שנערך לבחירות, מפרט בהודעה שפרסם הבוקר כי מדו"ח מיוחד של הכנסת מגלה כי כעשירית מתושבי חמש השכונות של דרום תל-אביב, עזבו בשנים האחרונות ובסה״כ אלפי ישראלים נטשו את דרום תל-אביב בשנים האחרונות.

לדברי ישי, "כשנאבקתי בתופעת ההסתננות הבלתי חוקית לארצנו, למרות ההתקפות נגדי, לא וויתרתי, הקמנו גדר, מתקני שהייה וגירשנו בפועל מסתננים לאפריקה".

כיום טוען ישי, "משרד הפנים החליט לבלום את המגמה, ולהפקיר את תושבי העיר העברית הראשונה. מתחת לעיניים של כולנו, דרום תל אביב הופכת ל״דרום סודאן". במקום להטיסם חזרה הבייתה, עוד העניק לאחרונה משרד הפנים מעמד של "תושב ארעי" למנהיגם ולהפוך אותו לתושב מדינת ישראל באישור".

עוד תוקף ישי חזיתית את ראש הממשלה, "חבל מאוד, שנתניהו לא ניצל את ביקורו ביבשת האפריקנית כדי לחתום ״ברית ערים תאומות״ בין תל אביב לסודן.

לסיום קובע ישי, "אסור שתקום לנו כאן במדינת ישראל, מדינה בתוך מדינה. אסור לנו להתרגל לרעיון. אסור לנו להסכים להפקרות הזו"

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני מציע לקחת את המסתננים באוטובוסים, לבריכה בספסופה, וחלק לבנות להם אוהל מול הבית של דרעי, שהשסניקים המתועבים יבינו כמה זה גרוע. עכשיו הם אומרים מה איכפת לנו? דרום תל אביב שימותו, שיישרפו!!! למלאות את הר נוף במסתננים הללו.

  אלי ישי מתגעגעים אליך |
  הגב
  • מה הקשר טומטום אתר מטעם או לא מטעם.
   דרעי מחריב את המדינה פיזית ורוחנית.

   ישורון |
   הגב
 2. געגועים לאיש שבאמת דואג לעתיד ישראל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב