לאן נעלם הסלולרי של תאיר ראדה?

הבוקר נחשף ב"ידיעות אחרונות", כי הפרקליטות הודיעה למשפחת ראדה כי המדינה איבדה את המכשיר הסלולרי של תאיר ז"ל שנמצא בזירה מה שמוביל לסימני שאלה, למי היה עניין להסתיר את הפרטים. { התפתחות דרמטית}

פרשיית הרצח של תאיר ראדה שהסעירה את המדינה מקבלת עתה תפנית חדשה. הבוקר נחשף ב"ידיעות אחרונות" כי פרקליטות המדינה הודתה כי איבדה את מכשיר הטלפון הסלולרי של תאיר ראדה, זאת לאחר שאם המשפחה ביקשה מהפרקליטות את המכשיר.

על פי הפרסום בידיעות המכשיר נמצא בזמנו בזירת הרצח, בתוך אחד הכיסים במכנסיה של ראדה, המדינה לא מצליחה מאז לאתר את מהכשיר ואת המחשב האישי. "עוד לאחר הרצח ביקשתי לקבל בחזרה את החפצים האישיים של תאיר", אמרה אילנה ראדה, אמה של תאיר, בעקבות הודעת הפרקליטות. "פניתי מספר פעמים ותמיד טענו בפניי שבגלל שהמשפט עדיין מתנהל, ועדיין מוגשים ערעורים, אין אפשרות להשיב לי את הדברים ששייכים לנו. גם לאחר שהמשפט הסתיים, המשיכו בפרקליטות לסרב להשיב לנו את החפצים".

ראדה הוסיפה: "הדבר תמוה בעיניי, מאחר שלאורך כל הזמן, מאז ההכרעה הראשונה, התעקשה הפרקליטות על כך שפסק הדין גורף, שבית המשפט נתן את פסיקתו ושהרוצח יושב בכלא. לאחר הכרעת בית המשפט העליון ביקשתי לקבל את הרכוש הפרטי שלנו. במחשב, לדוגמא, כל בני הבית השתמשו. אני זוכרת שעוד בזמן חקירת הרצח החזירו חפצים ונעליים לאנשים אחרים שמהם נלקחו החפצים".

 

בדצמבר האחרון פנתה ראדה לבית המשפט המחוזי בנצרת בבקשה לקבל את מכשיר הסלולרי של בתה, תאיר שנלקח על ידי החוקרים לאחר הרצח,  אותו מכשיר שהיה עליה אך מעולם לא הוחזר למשפחה. האם אילנה חושבת  כי במחשב ובטלפון של בתה שנרצחה יש רמזים על פרשת הרצח, היא עצמה  מאמינה כי רומן זדורוב שהורשע בביצוע הרצח – חף מפשע.

לפני כשבועיים הודתה הפרקליטות לראשונה כי אינה מצליחה לאתר את הטלפון הנייד של תאיר. "לאור החלטת כבוד בית המשפט פנינו ליחידה החוקרת שבמשמורתה אמור להימצא הטלפון הנייד", כתבה עו"ד אביטל שרוני, סגנית בכירה בפרקליטות מחוז צפון. "בשלב הזה, היחידה החוקרת טרם איתרה את הטלפון ונעשים מאמצים רבים לאיתורו. לכן, מבקשת המשיבה ארכה בת חודש ימים ובתום התקופה נודיע עמדתנו לבי המשפט". לפני מספר ימים, הודתה עו"ד שרוני כי "על אף מאמצים רבים, הטלפון הנייד של המנוחה לא אותר".

"אחרי כל כך הרבה שנים פתאום אני מקבלת תשובה הזויה והייתי קוראת לה אפילו בזויה, שהטלפון אבד", כועסת אילנה. "הציבור צריך לדעת אם העלימו את הטלפון, או שהמציאו שהטלפון אבד. אם הטלפון, שהוא מוצג משפטי כל כך חשוב, שהוחזק במשך עשר שנים באמת אבד – יש כאן פשלה רצינית. על כך אני לא אעבור לסדר היום".

מפרקליטות מחוז צפון נמסר בתגובה: "הודענו לבית המשפט כי על אף חיפושים רבים הטלפון הנייד לא אותר על ידי המשטרה".
אז מי רצח את תאיר ראדה? גם אחרי ששופטי העליון הותירו את הרשעת זדורוב על כנה, הסערה בענין ממאנת לגווע. סדרה דוקומנטרית חדשה מתסיסה את הרשת והתקשורת כאשר מובאים בה עדויות דרמטיות שהציבור לא נחשף אליהן בעבר, עדויות שמטילות צל גדול על ההרשעה של זדורוב.

העדות הדרמטית ביותר היא זו של א', אדם שטוען כי בת זוגו לשעבר העידה בפניו כי היא זו שרצחה את ראדה. לטענתו, היא אף הראתה לו את הבגדים והסכין ששימשו אותו בעת הרצח. צפו בכל פרקי הסדרה המטלטלת.

בוידאו: צל של אמת – פרק ראשון

צל של אמת: מי רצח את תאיר ראדה – פרק 1 המלא ערוץ 8כל הפרקים : http://romanzadorov.blogspot.co.il/p/blog-page.html

‎Posted by ‎רומן זדורוב זכאי‎ on‎ שבת 26 מרץ 2016

בוידאו: צל של אמת – פרק שני

בוידאו: צל של אמת – פרק שלישי

בוידאו: צל של אמת – פרק רביעי

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. עוד הרבה ראיות נעלמו , כגון – המחנסיים ועליהם טביעת נעל מידה 37!

    יהודה |
    הגב