"לא אפגש עם דיפלומטים שמכפישים את חיילי צה״ל"

לאחר ששר החוץ הגרמני ניתק את הטלפון וסירב לענות לראש הממשלה, נתניהו מסביר את החלטתו שלא להיפגש עם שר החוץ, { נתניהו לא מתרגש}

לאחר ששר החוץ הגרמני ניתק את הטלפון וסירב לענות לראש הממשלה, נתניהו מסביר  את החלטתו שלא להיפגש עם שר החוץ,  " אני מוביל את יחסי החוץ של ישראל לפריחה מדינית חסרת תקדים – מתוך מדיניות לאומית גאה ותקיפה, ולא מתוך הרכנת ראש והתרפסות" הסביר נתניהו.

אני מוביל את יחסי החוץ של ישראל לפריחה מדינית חסרת תקדים – מתוך מדיניות לאומית גאה ותקיפה, ולא מתוך הרכנת ראש והתרפסות. לא אפגש עם דיפלומטים שמבקרים בישראל ונפגשים עם ארגונים שמכפישים את חיילי צה״ל. החיילים שלנו הם הבסיס לקיומנו – הם שומרים עלינו ואנחנו נשמור עליהם!

‎Posted by ‎Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‎ on‎ יום שלישי 25 אפריל 2017

"לא אפגש עם דיפלומטים שמבקרים בישראל ונפגשים עם ארגונים שמכפישים את חיילי צה״ל", הבהיר נתניהו.  "החיילים שלנו הם הבסיס לקיומנו – הם שומרים עלינו ואנחנו נשמור עליהם!", סיכם.

בלשכת ראש הממשלה ניסו לפתור את המשבר באופן שקט, עוד בטרם הביקור של שר החוץ הגרמני. במהלך הימים האחרונים הועברו מירושלים מסרים למשרד החוץ בברלין בניסיון לעצור את פגישותיו עם ארגוני השמאל. עוד נודע כי נתניהו ביקש בצהריים לדבר עם שר החוץ ולהסביר את הסתייגותו, אך שר החוץ סירב לקבל את השיחה.

גורמים בסביבת נתניהו אומרים כי "זה לא נורא לא רוצה לא צריך". גורמים מדיניים: "דבריו של שר החוץ שהופתע הם לכל הפחות לא מדויקים. הוא ידע בדיוק במה מדובר ובחר להיפגש עם מכפישי צה"ל".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ביבי פעם שלח סוקר שלו שיבדוק כמה קולות הוא מקבל אצל החרדים.
    הסוקר הלך לשטיבלאך אמרו לו פה לא מדברים פוליטיקה לך למקווה תשאל שם.
    הסוקר הולך למקווה פוגש את המנקה הערבי ושואל אותו : "תגיד כמה אחוז פה זה ביבי?" עונה הערבי : "שמונים אחוז זה ביבי עשרים אחוז זה מים…"

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב