לא בני תורה – חיות אדם!

סרטון אחר סרטון חושפים את פרצופיהם המכוער של אלה שמתיימרים להיות בחורי ישיבות, שמדמיינים שהם בני תורה, שהוזים שהם אלה שמגינים על עם ישראל. ישראל אוחיון צפה בסרטונים והתחלחל – דעה

אני כמעט בטוח שכמעט ואין אחד כאן, שלא הגיע לידיו סרטון זוועתי כזה או אחר מההפגנות בירושלים, כמו רובכם כאן (אני רוצה להאמין שרובכם) התביישתי לראות את ההתפרעות הגסה של אלה שקוראים לעצמם בחורי ישיבה.

אך הפגנה זה דבר לגיטימי, זה מותר (הפגנה חוקית כמובן) כי אנו מדינת חוק, וכל אחד יכול להביע את מצוקתו בדרך חוקית כמובן, אבל יש דברים שחורגים את כל הגבולות.

סרטון אחר סרטון חושפים את פרצופיהם המכוער של אלה שמתיימרים להיות בחורי ישיבות, שמדמיינים שהם בני תורה, שהוזים שהם אלה שמגינים על עם ישראל.

הפגנות הזוועה הקיצוניות והגועליות הללו, שמוציאות שם רע לבני התורה האמיתיים, ביניהם לאחי הקטן שלומד (באמת לומד, לא רק רשום) בישיבה גדולה, ולבני דודיי שמשתדלים, וכל שאר בחורי הישיבה האמיתיים.

בטוחני שאתם המושכים בחוטים בפלג הירושלמי הקיצוני המעוטר, יתכן ורואים פוסט זה, כי אני הרי יודע ומכיר אתכם, וכשצריך לדעת משהו גם באתר לא כשר אתם יודעים, וכמובן איך שכחתי… לתת מכות לבחורה באמצע הרחוב זה מצווה, פשוט תתביישו מכמות הביזיון שאלו בני התורה שאתם מגדלים.

אלו לא בני תורה, אלו חיות אדם!

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מה היא מחפשת שם העמלקית הזו

  חולת נפש מחפשת הרפתקאות

  אברהם |
  הגב
 2. לאדון אוחיון היקר

  הם הדעאש שלנו. דעאש לא ממהר להשמיד את היהודים. קודם כל את המוסלמים הכופרים. לכן כאשר אלה ישלטו ויסתמו את הפיות לרוב המתון, האויב הראשון שלהם לא יהיה החילונים, אלא החרדים המודרניים מסוגך. לכן דווקא לך צריך להיות אינטרס ברור לחסל את התופעה שנקראת הפלג הירושלמי. אחרת תהיה הראשון שייסקל

  שימי |
  הגב