"לא הגיוני שבמדינת ישראל נחלל שבת"

שר החינוך נפתלי בנט התראיין לערוץ 20 "זה היום" ודיבר על סערת חילולי השבת, "לא הגיוני שדווקא במדינה יהודית נחלל שבת לשווא" אמר נפתלי בנט בראיון. {בנט מפתיע}

שר החינוך נפתלי בנט התראיין לערוץ 20 "זה היום" ודיבר על סערת חילולי השבת, "לא הגיוני שדווקא במדינה יהודית נחלל שבת לשווא" אמר נפתלי בנט בראיון.

בנט המשיך והפליג בשבחה של השבת, "השבת היא מתנה אדירה של עם ישראל לעולם כולו. לא הגיוני שבמדינת ישראל אנחנו נחלל שבת לשווא. השבת חשובה לנו מאוד. מה שלא פחות חשוב זה העובדה שבשנה הקרובה נצא בתוכנית יהדות ישראלית לילדים בחינוך הממלכתי. התנ"ך וארץ ישראל לא שייכים לדתיים, הם שייכים לכל עם ישראל. לכן את המתנה הזו ניתן לכל עם ישראל".

על האפשרות כי "הבית היהודי" תפרוש מהממשלה בגלל סערת השבת אמר בנט: "האינטרס הוא לקיים ממשלה יציבה, שאהיה עוד הרבה שנים שר חינוך, כדי שאוכל להשלים את המהלכים אותם אני מקדם, ולכן אני די רגוע בעניין הממשלה".

 

בנט התייחס לתקרית הירי בעפרה בה נהרג פלשתיני ע"י חייל צה"ל: "אני לא מכיר את פרטי האירוע, אני כן מבין שלא עצרו את החייל ואם אני מבין נכון הפיקו לקחים בעניין הזה, אבל אני לא בקיא במקרה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.