"גרמת פילוג ושנאה ברחוב שסחפה אחריה את בית המשפט" – רות בוארון תושבת העיר זועמת

הרי כולנו ידענו שוב , שההחלטה תבוא אך ורק לקראת המתמודד ללא כיפה.
כן המתמודד שאמר שהוא: "מאמין שאהבת השם, אהבת הארץ ואהבת האדם הולכים ביחד
ואנחנו בבית שמש נוכיח שהמחנה המשותף לכל אלה הוא אהבת אמת. אני מאמין שהאמת מנצחת ומי שמאמין לא מפחד",

מצחיקה ההתנהגות וההתנהלות שלך, בשנה האחרונה הראית לציבור בבית שמש פחד! הרבה פחד.
פחד מהעובדה שנכשלת בגדול! פחד מהעובדה שעשית הכל להרוס את האחדות בעיר בית שמש.

גרמת פילוג ושנאה ברחוב נגד קבוצה שלמה שהוסיפה על הרוח ומלחמת השנאה בדת בארץ. ניצלת את העובדה שכיום השנאה לחרדים כ"כ גבוהה עד שמרגישים אותה בכל חלקיק בעיר, וכמובן התוצאה הסופית מבית משפט שהוכיחה זאת.

הרי אם עדיין לא הבנת אתה ותומכיך! מר משה אבוטבול ניצח אותך כמעט באלף קולות! הסיפור העלוב על התעודות זהות הם בערך עשר – עשרים אחוז מהאלף, אפשר לשאול ילד בכיתה ב' איך לערוך תרגיל פשוט בחשבון. אך כעת לא נתמקד בהפסד ובקושי שלך לקבל אותו, אדבר על העניין בה אינך מביא כלום לעיר בית שמש.

מי בנה כבישים, קניונים, ופיתח את העיר בית שמש? אתה או ראש העיר, מי עושה הכל לקדם את העיר ולעלות את מחירי הדירות, כדי שנגיע לממדי עיר מכובדת? אתה יכול לענות את התשובות לבד.

עד אז אזכיר לך ולתושבי בית שמש שאכן כן הבאת איתך משהו, עשית תרגיל לא מכובד למתמודדת עליזה בלוך ברגע האחרון, כאשר היה אמור לקיים סקר בבית שמש לא כיבדת את דעתם, וחתימתך לסקר וביטלת ומחקת את גב' בלוך. אני בטוחה שתושבי בית שמש זוכרים?!

האמת, זכור לי לפני כמה שנים בה עמד ראש עיר אחר משהו מזכיר את הסגנון שלך
והשאיר את העיר כמדינת עולם שלישית לא מפותחת?!

עתה לא ישתנו דברים בגלל תשובות ושאלות, מה שכן יכול להשתנות זה קריאה לכל תושבי בית שמש! עומדים אנו לקראת בחירות חוזרות, אני מקווה מאד תושבי בית שמש יקרים, שתשכילו להבין מי באמת מנהיג ראוי שיקדם את העיר, אתם נוכחתם לראות בחודשים האחרונים התנהלות לא ראויה, של אדם שניצל אנדרלמוסיה בארץ נגד החרדים, כדי לנצל את זה לטובתו.

ראיתם את השנאה והמחלוקת אשר מעשיו גרמו בעיר. אני מאמינה שכל אחד מכם יעשה אחד פלוס אחד ויבין, שאם הוא רוצה להמשיך ולראות את העיר בית שמש מתקדמת
עולה ונלחמת הוא יצטרך לעמוד בקלפי ולשים רק את הקול המובטח.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תתביישי לך , למה את לא מזכירה את השימוש של אבוטבול בילדים אחרי גדר , שימוש ציני בשואה?! למה את לא מספרת שביום הבחירות בעמדות של ש"ס הדליקו נרות נשמה והפחידו את התושבים "שמר"ן מסתכל עליך ממעלה"? הדבר היחידי שראש העיר שלך עשה זה לבנות עוד כוללים ומקוואות , הקניונים והכבישים שאת מפארת תוכננו עוד הרבה לפניו, הוא רק קצר את הפרות….. ועל זה נאמר אבוטבול לא ראש העיר שלי ובהחלט לא מייצג אותי!!!! חצופה!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • רות בוארון צודקת!!!! אלי כהן הרס את האחדות בעיר וגורם רק שנאה בעיר מחכים שיפול ולא יצליח ויעוף מהעיר

   ֿ |
   הגב
  • כל הכבוד רות!!! כנראה שהמשתמש האנונימי לא גר בעיר ב10 שנים האחרונות, כביש 10 עמד כאבן שאין לו הופכין היו הרוגים ופצועים ולא הפריע לאף אחד כאשר המחלוקת בין מע"צ לעיריית בית שמש מי יתחזק את הכביש, הגיע ראש העיר אבוטבול לקח אחריות על אחזקת הכביש והכביש יצא לדרך, השטח של קניון ביג עמד ריק ובתחילת הקדנציה של אבוטבול חברת סופרבוס השקיעו הון כדי להכשירו לחניון, והגיע ראש העיר אבוטבול והפך את הקערה על פיה והחליט שיוצאים לבנות את הקניון מיד והעביר את סופרבוס לחניון של אגד למורת רוחה של הנהלת סופרבוס. אתם מזכירים לי את הפלסטינים שמרוב שחוזרים שוב ושוב על שקרים אנשים כבר מאמינים לכם.

   סמי |
   הגב
   • סמי צודק!!! ואני בטוח שגם החילונים יודעים את האמת…

    משה , תושב בית שמש |
    הגב