"לא העסקנים ולא המתחרים יעצרו את קופיקס"

אבי כ"ץ מנכ"ל רשת קופיקס, העניק ראיון לקבוצת הווטסאפ החרדית "מרכז התקשורת" בו הוא השיב לטענות כביכול קופיקס אינה רווחית וכי הוא עושה קופה על חשבון הזכיינים. " לא הפשקווילים ולא העסקנים ולא המתחרים שלנו יכולו לעצור את הדבר המדהים הזה שקוראים לו "כל המוצרים בחמשה שקלים" .{מנכ"ל קופיקס}

על רקע המלחמה שמנהלים גורמים שונים בבני ברק כנגד 'קופיקס', אבי כ"ץ מנכ"ל רשת קופיקס, העניק ראיון לקבוצת הווטסאפ החרדית "מרכז התקשורת" בהנהלת שושי הלר בו הוא השיב לטענות כביכול קופיקס אינה רווחית וכי הוא עושה קופה על חשבון הזכיינים. " לא הפשקווילים ולא העסקנים ולא המתחרים שלנו יכולו לעצור את הדבר המדהים הזה שקוראים לו "כל המוצרים בחמשה שקלים" .

חברים בקבוצה שאלו אותו על הקריסה הכלכלית עם רשת 'הכל בדולר' ו'כפר השעשועים', כץ פרך את הטענות ואמר כי "הרשתות הללו קרסו 4 שנים לאחר שמכר את הזכיינות"

"הייתי שותף עם דודי ויסמן 4 שנים, ברגע שהוא הלך על חילולי שבת פרשתי. מאז הרשת שלו התדרדרה כלכלית".  מספר אבי כץ  ומדבר על נושא הזכיינות שמטריד את הציבור החרדי בעקבות טורו של חיים ולדר ביתד נאמן בו כתב כי הזכיינים נכנסים לעסקיו של כץ ולאחר תקופה נופלים בפח, "סניף קופיקס ממוצע סוגר קופה של 2000 פריטים ביום, בבני ברק 3.000 200 כפול 24 יוצא = 240 אלף. אם מנכים את ההוצאות של השכירות והחשמל פלוס עובדים, זכיין אמור להרוויח 50 אלף שקל בחודש נקי.  

דודי שוומנפלד התערב לטובתו של כץ וכתב: "הפוליטיקאים שכל חייהם מבטיחים לעזור לשכבות החלשות ודומיהם נעלמים ל-4 שנים, בא כץ ודומיו ועושים זאת גם לא טוב? תקראו לזה כץ תקראו לזה שלוימלה, חזקל'ה, מוישלה העיקר תחרות שתוזיל. למפצי הפשקווילים יש כנראה מספיק כסף לקנות כריך ב-50 שקל. .  

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. התגובות של המתחזה "בני" ו"יוסי" מלאות דיבה ושקרים.

  יהיה חכם אם חבריו של כץ יתבעו דיבה.

  יועץ משפטי |
  הגב
 2. כץ בחור ישיבה בני ברקי שהפך לחילוני עם כיפה סרוגה וזולל חרדים לתיאבון.
  כץ פתח רשת צעצועים והתרסק תוך כדי הפקרת פצועים רבים בשטח
  כץ פתח את קרן הגשמה שמשלם רבית למשקיעים עד לבריחה הגדולה שבדרך. (ראו הוזהרתם)(הערכתי בלבד)
  כץ פתח את רשת קופיקס תוך כדי יחצנות מנופחת במטרה למכור זכייניות ואז. מה איכפת לו מה יקרה !

  ציטוט מתוך גלובס. :
  כדי להוכיח שלא מדובר באג'נדה דתית, הדגיש כץ כי הוא תומך בקיומה של תחבורה ציבורית בשבת: "זו לא קואליציה דתית אלא של אנשים שבאמת מנוחת השבת כואבת להם ופוגעת בהם. אני זועק די לקיפוח".

  מתוך גלובס : אני אוהב מוזיקה חסידית וגם מוזיקת כנסיות".
  – כנסיות?
  "כן. אני מת על כנסיות. למשל בכנסיית סן-פטרוס בוותיקן הייתי כבר שלוש פעמים ובכל פעם בכיתי".

  בני |
  הגב
 3. מה שבטוח זה, שלדודי שוומנפלד, יש כסף לכריך ב50 ש"ח. חוץ מזה, אין לו בעייה שכל רחוב רבי עקיבא, יהיה מפוצץ באנשים שהולכים ולועסים עוגות מגעילות שעלו להם חמישה שקלים. אין לו בעייה לתת עידוד לזכיינים המסכנים שהולכים להפסיד את המכנסיים, לקנות זכיינות למשהו שגם יהרוס את צביון העיר וגם יעשה קלקול קיבה לאלפי אנשים, לפני שהאומללים יפשטו את מכנסיהם ויפילו איתם עוד כמה שכנים ומכרים שהתלהבו מהרעיון המחורבן של עוגות בחמישה שקלים ושכחו לבדוק מה נשאר בכיס בסוף החודש.
  ללא כל קשר לדברי ההבל של המטומטם הנזכר, בציבור החרדי, הרשת הזו לא חידשה הרבה. תמיד היו מקומות שמכרו קפה ומאפה בעשרה שקלים, באמת לא הבנתי מה ההתלהבות. אולי מתלהבים מהטעם המגעיל של העוגות הדוחות, שבמקום גבינה ממולאות בתערובת של מרגרינה וקורנפלור.

  יוסי |
  הגב