ברקת בראיון ל"קוקר" מגלה למה הוא בטוח שהחרדים יצביעו לו • צפו בוידאו בלעדי

במחנה ברקת לא נחים לרגע. החמ"ל של מטה ברקת, נמצא בפעילות מתמדת, ומאות פעילים מסתובבים בין תושבי העיר כדי לשכנע אותם לבוא ולהצביע.

ברקת אומר היום, כי הציבור החרדי והכללי עבר קדנציה טובה כמו כל האוכלוסיות בעיר ירושלים. שיפרנו שיפור ניכר את העיר בכל פרמטר, גם לחרדים וללא חרדים, ואני יודע שהציבור החרדי יודע את זה, ואני מאמין שכולם מבינים מה טוב לעיר ואלו שניתנה להם הבחירה, יצביעו ברקת.

ברקת הגיע למטה הפעילות כדי להתעדכן בפעילות הנמרצת ושם ענה לשאלות כתבנו- אבי שיף.

צפו בוידאו בלעדי מדברי ניר ברקת:

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מה אם כבוד התורה? של הרה"ג מרן של כל בני הגולה ה"ה ר' חיים קנייבסקי שליט"א עד 120 הספר תורה החי? ומה אם כבוד התורה של מרן ר' חיים ה"ספר תורה החי" שיודע בעל פה כל התורה כולה!!!!

  מבזים תלמידי חכמים ברבים. לא עת לצחוק ח"ו, המשיח כבר בפתח אבל אנחנו כולנו צריכים לשוב בתשובה, לשם יתברך שמו, ולא לישון. אך ורק – ותשובה ותפלה וצדקה מעבירים את רוע הגזירה. נא לשפר הצניעות מיד!!!.

  המביט לארץ ותרעד – בארבעת ימים האחרונים הורגשו חמשה רעידות אדמה בצפון. כנראה שהקב”ה כועס ובוכה על עמ”י ועל ההתנהגות שלהם? ועל הצניעות שלנו!!! הוא מרעיד את הארץ כדי שנתעורר בתשובה שלמה מהר.

  בקיצור – רק תשובה וה' יחוס עלינו. וכן אומר לנו דוד המלך ע"ה (עליו השלום והברכה ) והוא (השם) רחום יכפר עוון ולא ישחית, וְהִרבה להשיב אפו ולא יעיר כל חמתו (תהילים,מזמור ע"ח,פסוק ל"ח).

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • תכבדו אתם את הרבנים אח"כ תבקרו את המגזרים האחרים{ע"ע הרב שמואל אויערבאך הרב אמנון יצחק הרב צוקרמן וכו'}
   מה שנאמר קשוט עצמך ואח"כ קשוט אחרים

   שלום זגורי |
   הגב