לא חיכה לליצמן: גפני התנער בפני משמר הכנסת מהפלג

גפני נועד בשעה האחרונה עם הקצונה הבכירה של משמר הכנסת והביע בפניהם את מחאתו על ההפגנה שבוצעה בשבוע שעבר ליד הכנסת

יו"ר ועדת הכספים ח"כ הרב משה גפני נועד בשעה האחרונה עם הקצונה הבכירה של משמר הכנסת והביע בפניהם את מחאתו על ההפגנה שבוצעה בשבוע שעבר ליד הכנסת ובה תקפו מפגינים של הפלג את עובדי משמר הכנסת.

גפני אמר כי "הם נראים כמונו, אבל הם פשוט לא אנחנו, ואנחנו לא הם".

כזכור, בשבוע שעבר התארגנו חברי הכנסת של דגל התורה והחלו להחתים את חברי הכנסת של אגודת ישראל על מכתב חריף שבו הם מתנערים ממעשי הפלג הירושלמי, אך למרות הרצון, היה זה שר הבריאות יעקב ליצמן שהבהיר לח"כים של דגל על סירובו לחתום על המכתב, ובכך גדע את פרסם המכתב המתוכנן.

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אנחנו לפני מהפכה בכל תחום: בג"ץ ביטל את חוק הגיוס המתוקן כמו"כ ביטל את ושמרתם את יום השבת.... מתווה הכותל בדרך, איבדנו לחלוטין את כל היקר לנו שישבנו בשקט בשם גדולי ישראל ע"פ גפני המשכיל, מה כעת??? בג"ץ עשה מעשה זה דווקא בגלל גפני העמלקי ועוד שחושבים שמלאכתם נעשית בידי אחרים, כיום מי שלא הבין מקווה שכבר מבין, אין שבת, אין בחורי ישיבות, איו תורה הקדושה, אין פטור, אין בעתיד לאחר מכסות של חרדים, מסלולים מותאמים הרי צריך שוויון לא? שירת נשים בוודאי שאסור לאסור, אח"כ נבטל מנהג מגונה של חליצה וכו' הכל שפיט הכל מותר רק אסור להפגין למי שכואב, מה יקרה שיכאב גם לגפני נעל את עצמו, הפגנות שהיו 70 שנה מקום המדינה כעת לא יפה, לא נעים, לא מקרב, רחמייייי שמיים. ומה יש? יש ו"יתד" תהיה לך, וכסית את צאתך, בגדול !!!

  אנחנו לפני מהפכה בכל תחום: בג"ץ ביטל את חוק הגיוס המתוקן כמו"כ ביטל את ושמרתם את יום השבת…. מתווה הכותל בדרך, איבדנו לחלוטין את כל היקר לנו שישבנו בשקט בשם גדולי ישראל ע"פ גפני המשכיל, מה כעת???

  בג"ץ עשה מעשה זה דווקא בגלל גפני העמלקי ועוד שחושבים שמלאכתם נעשית בידי אחרים, כיום מי שלא הבין מקווה שכבר מבין,
  אין שבת,
  אין בחורי ישיבות,
  איו תורה הקדושה,
  אין פטור,
  אין בעתיד לאחר מכסות של חרדים,
  מסלולים מותאמים הרי צריך שוויון לא?
  שירת נשים בוודאי שאסור לאסור,
  אח"כ נבטל מנהג מגונה של חליצה וכו'
  הכל שפיט הכל מותר רק אסור להפגין למי שכואב,
  מה יקרה שיכאב גם לגפני נעל את עצמו,
  הפגנות שהיו 70 שנה מקום המדינה כעת לא יפה, לא נעים, לא מקרב, רחמייייי שמיים.
  ומה יש? יש ו"יתד" תהיה לך, וכסית את צאתך, בגדול !!!

  חכם אחד אומר |
  הגב
 2. הקיצונים האלה מוסיפים עוד "זכויות"

  גפני למשמר הכנסת: "הפלג נראים כמונו, אבל הם פשוט לא אנחנו עכ"ל הטמאה. גפני צודק במאה אחוז ההגדרה הכי נכונה, בגלל שהפלג יהודים גמורים, וגפני משומד מסיונר. לגפני רק חשוב כסף ועוד כסף כמו כל גוי אחר. גפני אמר כי "הם נראים כמונו, אבל הם פשוט לא אנחנו, ואנחנו לא הם" כי הם יהודים ואנחנו – גפני גוים רשעים מסיונרים עמלקים משומדים טמאים והם טהורים!! !!

  עפרא לפומיה כדכתיב באיוב וכו' מה פרוש 'עפרא לפומיה' האם זו קללה שֶׁיָּמוּת וימלא פיו עפר ח"ו? או שמא אין זו קללה למיתה אלא כמו יוצק צואה רותח לתוך פיו… הגוי הזה רוצה שבני ישיבה יתגייסו לצה"ל השמד והזימה בפועל!!! ומזה נראה שלכאורה רגליו לא עמדו על הר סיני כשהקב"ה נתן לנו התורה הקדושה, ואולי הוא גם מזרע עמלק…

  עפרא לפומיה כדכתיב באיוב וכו' מה פרוש 'עפרא לפומיה' האם זו קללה שֶׁיָּמוּת וימלא פיו עפר |
  הגב
 3. גפני למשמר הכנסת: "הפלג נראים כמונו, אבל הם פשוט לא אנחנו עכ"ל הטמאה. גפני צודק במאה אחוז ההגדרה הכי נכונה, בגלל שהפלג יהודים גמורים, וגפני משומד מסיונר. לגפני רק חשוב כסף ועוד כסף כמו כל גוי אחר. גפני אמר כי "הם נראים כמונו, אבל הם פשוט לא אנחנו, ואנחנו לא הם" כי הם יהודים ואנחנו - גפני גוים רשעים מסיונרים עמלקים משומדים טמאים והם טהורים!!!! עפרא לפומיה כדכתיב באיוב וכו' מה פרוש 'עפרא לפומיה' האם זו קללה שֶׁיָּמוּת וימלא פיו עפר ח"ו? או שמא אין זו קללה למיתה אלא כמו יוצק צואה רותח לתוך פיו... הגוי הזה רוצה שבני ישיבה יתגייסו לצה"ל השמד והזימה בפועל!!! ומזה נראה שלכאורה רגליו לא עמדו על הר סיני כשהקב"ה נתן לנו התורה הקדושה, ואולי הוא גם מזרע עמלק...

  גפני למשמר הכנסת: "הפלג נראים כמונו, אבל הם פשוט לא אנחנו עכ"ל הטמאה. גפני צודק במאה אחוז ההגדרה הכי נכונה, בגלל שהפלג יהודים גמורים, וגפני משומד מסיונר. לגפני רק חשוב כסף ועוד כסף כמו כל גוי אחר. גפני אמר כי "הם נראים כמונו, אבל הם פשוט לא אנחנו, ואנחנו לא הם" כי הם יהודים ואנחנו – גפני גוים רשעים מסיונרים עמלקים משומדים טמאים והם טהורים!!!!

  עפרא לפומיה כדכתיב באיוב וכו' מה פרוש 'עפרא לפומיה' האם זו קללה שֶׁיָּמוּת וימלא פיו עפר ח"ו? או שמא אין זו קללה למיתה אלא כמו יוצק צואה רותח לתוך פיו… הגוי הזה רוצה שבני ישיבה יתגייסו לצה"ל השמד והזימה בפועל!!! ומזה נראה שלכאורה רגליו לא עמדו על הר סיני כשהקב"ה נתן לנו התורה הקדושה, ואולי הוא גם מזרע עמלק…

  עפרא לפומיה כדכתיב באיוב וכו' מה פרוש 'עפרא לפומיה' האם זו קללה שֶׁיָּמוּת וימלא פיו עפר |
  הגב