"לא יהיה תקציב בלי מע"מ אפס על תחבורה ציבורית"

שר הפריפריה הנגב והגליל, ח"כ אריה דרעי הבהיר כי "לא יהיה תקציב מדינה ללא מע"מ אפס על תחבורה ציבורית. סיעת ש"ס לא תתמוך בתקציב המדינה אם לא יבוטל המע"מ בחקיקה על תחבורה ציבורית {דרעי מאיים}

מחלוקת עם ש"ס: שר הכלכלה היוצא אריה דרעי מאיים במשבר קואליציוני במידה וראש הממשלה לא יקיים את התחייבותו למעמ 0 בתחבורה הציבורית : "הבטחתי שאדאג למע"מ אפס בתחבורה הציבורית ואני אקיים.

את האיום שיגר דרעי בועדת המשנה של ועדת הכלכלה לענייני תחבורה ציבורית בראשות ח"כ דב חנין שדנה היום ברפורמה בתעריפים ובמע"מ אפס בתחבורה ציבורית

בהודעה שמסר דרעי הוא הביע את דעתו הנחרצת כנגד ביטול ההטבה שתסייע עבור השכבות החלשות" רוב נוסעי התחבורה הציבורית הם צעירים ומבוגרים שאין להם רכב פרטי והורדת המע"מ תסייע להם. ש"ס בראשותי תדאג לכך שהנוסעים בתחבורה הציבורית יסעו במחירים זולים יותר.

עוד נמסר מלשכת דרעי "סיעת ש"ס לא תתמוך בתקציב המדינה אם לא יבוטל המע"מ בחקיקה על תחבורה ציבורית לכלל הנוסעים. כולם צריכים ליהנות מתחבורה ציבורית במחירים נמוכים והכוונה שב-2016 זה יתחיל. סיכום על זה יהיה כבר בימים הקרובים. זה יסייע בעיקר לאלה שאין להם רכבים. זו תהיה הורדת מע"מ שתהיה לטובת הנוסעים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.